Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Kuchyňská linka na míru prkénko s dřevěnou obrazu, sklo


Sekání personalizované se svými barvami a spolu s fotografickou, dárek pro maminku!
Řazení: cena - popularita

Prkénko je nezbytným nádobí v kuchyni. Můžete se neobejde bez a můžete ji používat každý den, aby krájet zeleninu nebo snížení drůbež. Aby to však bylo mnohem pohodlnější, budete často zanechávají po ruce, slunce, téměř stejně jako jeho kuchyňské dekorace. O důvod víc pro to, aby obě robustní a hezká. Váš prkénko a osobní vám umožní mít jedinečný dar, odpovídající výzdobu vaší kuchyni nebo obrazu, budete potěšeni a hrdí na to, vystavovat.

Dobří kuchaři probudit kuchař v nich přizpůsobením jejich deska s jejich kulinářské dosažení, jejich nejkrásnější dort, pohár koláče krásně zdobené zlatou nebo pizza ... Můžete si také vytvořit svůj vlastní montáž s několika klišé přizpůsobení poplatky jsou nabízeny umožňuje mnoho kombinací.

Potěší milovníky výzdoba vytvořit prkénko v souladu s výrazem jejich kuchyni, ilustrace tónový, kryt téma tapetu nebo dlaždice. Budete mít jedinečnou příslušenství zcela uzavřeno s kuchyní a že nikdo nebude muset být v obraze.

Nabízejí prkénku personalizované ke svému babička nebo váš táta pro unikátní dárek!

Najdete v našem internetovém asistenta, umělecké filtry, které můžete použít dát svůj výtvor pop art ducha nebo kreslenými např. Pak přidejte zprávu výběrem původní písmo a voila! Jsme věrně reprodukovat složení přes naše barevné sublimační technikou. Pigmenty jsou impregnovány do materiálů (sklo) a jsou zajištěny v čase přes mnoho promytí v myčce na nádobí. Při použití této metody, vaše barvy jsou splněny, a kontrasty světla jsou vyrazili na výsledek co nejblíže originálu.

Nabídnout tuto jedinečný dárek pro babičku k Vánocům či babiček strany, ale také, aby jí poděkoval za její dobré jídlo v neděli. Zamyslete se diskrétně fotografovat jeho poslední koláč a přidat text, zatímco něhy. Nabídka táta k narozeninám je pochválit kuchyni nebo povzbudit ho, aby také umýt nádobí s trochou humorným zprávy. Je to také ideální dárek pro Kolaudační párty nebo první Vánoce dítěte, které startuje ve svém vlastním bytě. Oni vám poděkuje vždy muset přemýšlet o personalizovanou dar jako pohodlné a tak originální. Prkénko na zakázku, aby celý rozdíl ve vaší kuchyni a dát originální nádech vašeho interiéru. Užitečné a praktické, toto příslušenství se ukáže nezbytné kromě toho, že esteticky.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro Vaření“ by vás mohly zajímat:

Custom prkénko pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.