Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Plate Držák fotografie Personalizované pro ložnici nebo vstup WC


Naše přizpůsobitelné dveřní desky s fotkou nebo zprávy jsou ideální dárek rozpoznat místnosti jako místnosti jednoho dítěte
Řazení: cena - popularita
nové produkty

Make sám personalizované dveře deska je dekorativním doplňkem, který není vždy myslet a přesto to dělá mnoho služby! Házet v názvu, legrační zprávy, číslo nebo logo, dveře deska ukazuje, výstražné, značkování ... tolik dobrých nápadů, které přizpůsobení přehledů! Zde je představu o dítě dar, aby ho přivítat ve svém pokoji!

Ozdobte své dveře a přinést jim kroucení

K tomu, aby dotek fantazie ve vaší zdobení, připevnit plaketu s názvem svými dětmi, jejich fotografie nebo jejich oblíbený obrázek na dveřích svého pokoje. Teenageři mohou dát přednost malým vtipnými hláškami nebo vstup varování obrany. Je to také dobrý nápad přizpůsobit zásuvky a odkládací schránky v originálním způsobem.

Pokud jste profesionál, je to ideální prostředky pro indikaci například počet místností, čekáren, soukromé rohy, jména zaměstnanců u vchodu do kanceláře ... Nezapomeňte přidat loga se držet víc do svého image.

Každý pokoj potřebuje jedinečný design s vlastní dveřní deskou

Solid, s bezvadným povrchové úpravy, tyto laminát dveřní desky bude vypadat skvěle díky přesné reprodukci barev a kontrast poskytnuté v rámci procesu sublimace barev, která se skládá z impregnace pigmentů v materiálu.

Personalizované dveře znamení bude ideální dárek pro Kolaudační párty, přivítat dítě, vánoční dárek, nebo jen vylepšit vzhled vaší domácnosti jedinečný a originální způsob.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro vstup“ by vás mohly zajímat:

Dveřní deska Personalizované pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.