Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Zakázkové smaltované kovové ulice podepsat s textem a obrázky


Kovová deska ulice personalizované s fotografiemi a textem dle Vašeho výběru pro originální dárek nebo individuální výzdobou.
Řazení: cena - popularita

Můžete přesunout do nového bytu nebo nový dům a sníte o jedinečnou výzdobou? S našimi ulic, budete schopni pojmenovat každého koridoru skulinu svého nového hnízda a vytvořit originální atmosféru. Tištěný hliníku, dokonale napodobují originál. Dáte velmi realistický městskou atmosféru do vašeho interiéru.

Vaše děti a mladiství milují vymezit jejich prostor s personalizované ulici znamení připevněném ke dveřím svého pokoje. Vyberte si zábavné fotografii s ním, jeho portrétem, ilustraci své hrdiny nebo jeho oblíbené kapely, které si můžete stylizovat s uměleckými filtry, které nabízí náš online konfigurátor. Pak se přidá své jméno a / nebo zprávu, že děti jsou zvláště zamilovaný jako "vstupní obranu, zlobivé dítě." Úspěch zaručen!

Na Den matek nebo Otče, dej tento osobní dar vyjádřit všechnu lásku, kterou budete nosit. Budou se dotkl přijímat symbol názvu ulice s nápisem "Nejlepší tátové" "nejkrásnější matka" a nice photo

Nabízíme individuální ulice podepsat na výzdobu svého kanceláře nebo na dveřích dětského pokoje

Středobodem bude překvapen přijmout do konce školního roku dárek pár řádků psaných jeho studenty podobné "nejlepším učitelem" na pamětní deska nesoucí jeho jméno ve způsobu stupně. Ona zobrazena Nepochybuji o tom, prominentně v jeho třídě v paměti spoluúčasti se svými dětmi.

Na Valentýna, nabízíme krásný růžový model s mnoha srdcí. Můžete přidat fotografii své rodiny, suvenýr vaší svatby například, a romantické zprávy. Dát tento dar být milován na romantickou večeři je zaručeno, že překvapit a udržovat tento pocit lásky každý den, kdy vaše oči padají na této dekorativní předmět. Pokud jste podnikatel, můžete přizpůsobit své původní cestu s nápisy kancelářemi k vymezení společné a soukromé prostory, například, nebo uvést název každého zaměstnance a jeho službu na dveřích jeho kanceláře. Neváhejte, aby vaše osobní ulice podepsat s logem pro větší efekt.

My reprodukovat velmi věrně svou kompozici. Vaše fotografie budou zvětšeny prostřednictvím našich barev sublimační technikou. V našem konfigurátoru najdete filtry, pokud chcete dát uměleckou stránku vašich fotografií, ale také různé fonty pro každý najít štěstí.

Personalizované dárek nabídnout na Vánoce, narozeniny, nebo Kolaudační párty, takže každý má iluzi, která má po něm pojmenovali ulici. Speciální názvy ulic Den otců nebo Valentýna bude mít velký úspěch se svými blízkými a učiní těchto oslav originální a jedinečný okamžik.

Další dárky kategorie „Personalizované dárky pro zahradu“ by vás mohly zajímat:

Ulice deska Personalizované pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.