Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Zvyk telefon sáček s fotografií


Přizpůsobte si telefon váček s vaší fotkou a zprávou. Originální dárek, který je vhodný pro všechny telefony a smartphony
Řazení: cena - popularita

Dnes má naše mobilní nás následuje všude. Poskytnout personalizované telefonní kryt je originálním dárkem, který označuje duchy. Snadno vytvářet, to prostě dost pro vás být kreativní, aby dokončila svou objednávku během několika minut!

Existují vztahuje na všechny formy se dávají dárky pro všechny příležitosti. Smartphone v každé kapsy. Spojení je okamžitá. Tak proč ne přidat obrázek do telefonu výběrem osobní dar? Tento kryt může být uzavřena s bílou nebo černou krajkou zvolíte v závislosti na snímku. Pokud je černá přítomen v obraze, zvolte tmě! Ale rifle model také krásné výtvory. Náš tip: vyberte fotografii s odstíny modré či jinak hrát kontrastuje s oranžovou dominuje ve snímku! Váš nový doplněk bude emulován a žárlivý!

Chraňte svůj smartphone, zatímco zdobení to vkusně personalizované kapsa na mobil

Nabízíme velmi širokou škálu případů a skořápky z nejoblíbenějších modelů chytrých telefonů. Nicméně, pokud váš model není k dispozici, takže vybrat jednu z těchto doplňků, které představují standardní velikosti a se vejdou všechny modely notebooků.

Fotografického umění je stále více oceňována. Jistě máte nějaké krásné záběry na hodnotě. Můžeme vytisknout kryt s obrazem svého výběru. To může být obraz z vás s osobou, kterou chcete nabídnout tuto příslušenství. Ale také to může ilustrovat vášeň osoby, kterou se chystá udělat nádherný dar: obraz zvířat, kočky nebo psa, například, sportovní fotografie nebo oblíbenou aktivitu, jídlo, specialita, gurmán nebo symbol kteří odpovídají za osobu. Personalizované kapsa na mobil dokázat, že máte v úmyslu pro osobu, protože víte, jeho vkusu. Na obrázku a fotografické personalizace objektu je krásný umělecký nápad!

Ostatní dary kategorie „Telefon na tabletu má zakázku Case“ by vás mohly zajímat:

Personalizované telefon sáček pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.