Držitel karty personalizované bankovní úvěr Návštěva fotografie nebo loga
Objevovat naše vizitky nebo vlastní dveře úvěr s fotografií či logem firmy, aby si všiml při práci.
Řazení: cena - popularita
nové produkty
537,75 Kč
- 42 hlasů
2 komentáře

Vizitka je nezbytným příslušenstvím, klasické pracovní síly a rozvoj podnikání. Ať už jste dodavatel, obchodní nebo profesní, to je vždy doporučujeme ponechat své kontaktní údaje do kontaktů být upozorněni na citát, což je sledování objednávek nebo jen stanovit nový termín.

Chcete-li mít své vizitky s vámi za všech okolností, a je distribuovat svým zákazníkům a vyhlídky, přemýšlet o tom, vklouzne do kapsy nebo tašky osobní držitele karty. Ocel, bude chránit záhyby a slzy podat dokonalý obraz o vaší společnosti.

Vytvoření držák vlastní karty ke svému obrazu nebo vaší společnosti překvapit svým zákazníkům nebo nabídnout originální dárek případ

Vystoupit z jiných společností, přizpůsobit své příslušenství, aby vyhovoval vašim potřebám a činit rozdíl oproti konkurenci. Nahrát své firemní logo, obrázek, slogan, nebo možná své nejnovější reklamní kampaň, komponovat jedinečný případ, který bude znamenat mysli své publikum během setkání nebo obchodní konference. Najdete v našem on-line asistent různých písmem a umělecké filtry, pokud chcete měnit svůj přizpůsobení.

Držitel karty je určen všem zaměstnancům vaší společnosti, obchodování jak techniků. Pamatujte také si je objednat od počátku svého podnikání se začíná své zkoumání pozoruhodný či jako firemní dárek překvapit své zákazníky. Držitel osobní karta je také originální způsob, jak vždy vás na vaše věrnostní karty, úvěry nebo kupóny. To je užitečný dárek, který vás bude doprovázet po celá léta a který vám poskytne moderní a originální.

Ostatní dary kategorie „Dárky pro Personalizované úřad“ by vás mohly zajímat:

Dveře osobní karta pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2018 Všechna práva vyhrazena.