Pouzdro na cigarety dveře a zvyk tiskl s fotografií
Udržujte své cigarety v držáku cigarety personalizované s tisk fotografií nebo z rytin.
Řazení: cena - popularita
nové produkty

Udělejte si osobní dárek pro někoho, kdo kouří Zdá se a priori jednodušší, než nekuřák. Důvodem je především v důsledku většího počtu možností přítomných zejména s veškerým příslušenstvím, potřebných ke kouření; lehčí, případně s čističem potrubí a nedávno všechny osobním majetkem elektronické cigarety jsou některé příklady dárek ke kouření užitečné pro člověka, který kouří. Chcete-li být ještě více originální, Gravissimo Vám nabídnout zvyk hradlové pole cigarety nejkrásnější efekt.

Vyberte si osobní cigaretové pouzdro pro originální dárek pro své přátele kouření

Jakmile jste cestoval nejčastější přítomen určené osobám drahým označit narozeniny, kalendář dovolenou jako jsou Vánoce nebo Valentýna, budete brzy potřebovat pomoc najít nové kreativní nápady , V případě, že osoba je pro to je, kouřové, rozsah možností rozšiřuje dramaticky. Zvláště v době, kdy posilování protikuřácké legislativy vyžaduje, aby výrobci opatřit každý paket obrázků odrazují kuřáci užívání tabáku chránit jejich zdraví.

Níže je řada personalizovaných dveří cigaret přizpůsobit podle svých představ. Nejlepší foto z vás, se kterou bude drahé předurčují tuto položku nebo sváteční fotografie setkání bude dokonale vhodné. Proč ne pro tisk nebo vyrýt jméno milované výše snímku? Toto elegantní pouzdro umožní vaši přátelé nosit své cigarety snadno. Takže pro ně neváhejte nabídnout tento originální a zvláště vítané v těchto časech, jedinečný a originální dárek, který přinese skutečnou a v každodenním životě člověka ...

Ostatní dary kategorii „Zakázkový Příslušenství má zapalovač“ by vás mohly zajímat:

Cigaretový Custom dveří pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.