Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Key foto personalizované dveře tištěný nebo ryté s textem


Objevte náš široký výběr modelů a užít si naši pestrou škálu tvarů (kulatý, oválný, hranatý nebo srdce) a materiálů pro vytvoření vlastní klíčenka naprosto unikátní, a že se vám líbí.

Personalizované Přívěsky : populární

294,54 Kč
279,82 Kč

zvyk klíčenka: volba originality

A pokud se rozhodnete pověsit klíče od vašeho domu nebo vaše auto s vlastní klíčenkou, která vypadá jako ty, s umělecká díla nebo fotografie dle vlastního výběru? Zde je dárek nabídnout celou rodinu a své nejbližší přátele!

Ať už budete potřebovat malý dárek pro své milované obrázek nebo nápad dobrot na podporu svého podnikání na vlastní klíčenkou, je představa, že budete potřebovat! Ideální pro malé rozpočty a declinable ad infinitum, jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a jsou vždy zábavné.

Vytvořte si vlastní klíčenka snadno imortalizaci své nejhezčích vzpomínek. Užijte si výrobní a tisk v našich francouzských dílen: Vyrobeno ve Francii zaručuje vysokou reaktivitu, bezvadný kvality a bezpečnosti pro sebevědomě pořadí.

Jak přizpůsobit svůj svazek klíčů?

Rozpoznat klíče snadno a odlišit vás od ostatních, vyberte si z naší široké nabídky plně přizpůsobitelné tvaru šablon a materiálu, který vám bude vyhovovat nejlépe. Pak nahrát své nejlepší fotografii nebo obrázek a nechte se vést naším on-line průvodce. Pro ještě větší originalitu, přidejte disk umělecký filtr z těch, které nabízíme, a dát mu jedinečný styl: váš styl! Dokončit přizpůsobení klíčenka přidáním k ní text, zpráva nebo název s písmem a barvou dle Vašeho výběru. Pro dokonalý výsledek, některé modely jsou přizpůsobitelné na obou stranách, což ponechává větší prostor pro kreativitu!

Mnoho forem a materiálů pro další přizpůsobení

Kůže, kovu nebo dokonce plněné, zvyk keychain je vhodná jak pro muže a ženy a dospělé i mládež. Pro školáky vracející se sám bude klíčenky chmýří být i uklidňující a zábavné. Tyto malé přizpůsobené vycpaná zvířata, jsou v souladu s EN71 (Evropská bezpečnostní norma pro děti) jsou k dispozici ve velkém množství zvířat, jejichž košile je možné přizpůsobit se zprávou, obrázek nebo dokonce i své kontaktní údaje a být informováni, až ztratil prsten.

Classic nebo nejneobvyklejší, tento zvyk objekt je vynikající komunikační nástroj pro firmy. Dobroty na image vaší značky za přijatelné ceny, můžete poskytnout velké množství potenciální zákazníky a zákazníky.

Tlačit přizpůsobení maximum klesající fotografii a / nebo text vybraný případ pro iPhone, ozdobné hodiny, polštáři, hrnek, světlejší nebo dokonce šperky. Pro dobrý život, nebudeme váhat rozšířit svou nabídku také snaží personalizované otvírák: co lesk ve večerních hodinách, když otevřete láhev!

Ostatní dary kategorii „personalizované šperky“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.