Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Původní Photo klíčenka Vlastní tištěný nebo ryté levné


Podíváme-li se udělat pěkný dárek, ale mají malý rozpočet? Nepropadejte panice! Velmi osobní, foto přívěšek na klíče je ideální pro zobrazování své blízké, že jste vždy uvažovat o nich, ať už jste kdekoli.
Řazení: cena - popularita

Personalizované foto klíčenka: Levné a originální

Chtějí ukázat svou náklonnost k milovaného člověka? Nabídnout mu personalizované fotografie přívěšek na klíče! Na Gravissimo, nabízíme široký výběr z více originálních všechna vlastní klíčenek jako každý jiný. Oválný, kulatý, srdce, čtverec, obdélník, objevit všechny možné formy obrazu klíčenkou nabídnout levné a pěkný dárek u příležitosti Den matek, Den otců, narozeniny nebo Vánoce.

Most foto přívěšek na klíče? Jeho jedinečný charakter doplněk! Pokud tento dar není drahé, je nicméně gesto silná pozornost tomu, kdo ji přijímá. Nejedná se o anonymní přítomen, ale objekt vytvořený speciálně pro něj, který požádal o čas: jste si vybrali fotografii nebo vytvořit obrázek, můžete zvolit nejvhodnější design z široké škály modelů a objednal speciálně pro ni a pro něj.

Nabízíme přívěšek na klíče obrazu vůbec kolem sebe

Obrázek klíčenka je vhodný pro všechny věkové kategorie a za všech okolností. Klíčovým řetězce nesoucí obraz sportovního hrdiny nebo oblíbené Vaše dítě bude dělat jeho štěstí a hrdost se svými kamarády či přítelkyně školy.

Na Den matek, co krásnější než nabízí klíčenka s vaší fotkou a že všechny své bratry a sestry? Tvoje máma můžete pověsit s ní klíče od auta a máte vždy u sebe.

S Gravissimo můžete vytvořit sami, a za méně než 9 € jedinečný dárkové a plně přizpůsobené dotknout své blízké srdce. Nečekejte vybrat fotografii, která nejlépe odpovídá na zprávu, kterou chcete sdělit!

Profesionálové: nabídka foto klíčenka dobroty!

Levná, foto klíčenky jsou také vynikající způsob, jak nabídnout dobroty pro společnost. Zákazníci, vyhlídky, dodavatelé, zaměstnanci, ne šetřit na částce, která má propagovat svou značku s největším počtem. Logo, adresa webové stránky, telefonní číslo bude viditelnost vaší značky prostě nevyhnutelné.

Pro kvalitní povrchovou úpravou a delší životnosti výrobku, vaše vlastní image je zcela impregnovaný do materiálu pomocí vysoce účinné techniky tisku sublimace. Velmi čisté, udělal vám umožní získat důvěryhodnost se svými zúčastněnými stranami.

Ostatní dary kategorii „Personalizované Přívěsky“ by vás mohly zajímat:

Personalizované Photo klíčenka pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.