Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Plyšová Keychain Personalizované s obrázkem na tričku


Nakonec se původní přizpůsobitelné klíčenky s fotkou svými přáteli. Vytištěny na košili na plněné, tady je jedinečný dar světu.
Řazení: cena - popularita

Pro děti jsou pro větší, bude zvyk plyšový přívěsek na klíče tě utěšit. Je na čase, aby se jedinečný a originální fotografie dárek potěšit své blízké. Můžete si vzít tento klíč plyšového dveře s sebou kamkoliv. Lpí na svých klíče od auta, nebudete bez povšimnutí! Kromě toho je třeba přiznat, jsme se často ztrácejí své klíče od auta nebo nemůžeme najít v jeho (double) pytle! Tato plyšová bude velmi užitečné najít své klíče na první pohled.

Originální personalizované přívěšek na klíče s obrázkem na plyšové košili

Každý produkt má bílou košili, na které můžete odkrýt vaše představivost. Můžete dát zprávu pro vaše manželka nebo obrázkem mámou a tátou! Košile bude přizpůsoben pomocí sublimační technikou, která bude dosaženo přesné reprodukce k původnímu obrazu. Náš tým se bude věnovat velkou péči o dary a dostanete během několika dní!

Naším klíčovým držák v souladu s EN71 (evropská bezpečnostní norma pro děti). Vyrábíme k dispozici širokou škálu zvířat: svišť, opice, slon, panda, žába, ... Idéail potěšit dítě, bude hrdý na to, mít vlastní sadu klíčů ke svému obrazu, personalizované foto podle jeho vlastního výběru a jeho křestní jméno, například!

Dejte svým přátelům personalizované plyšový přívěšek na klíče s krásným poselstvím lásky

Chcete-li zanechat poselství lásky ke svému muži? S Gravissimo vám musí nabídnout jedinečný dar, že je k narozeninám, ke Dni otců nebo Vánoce. To může být také skvělý dárek na Valentýna nebo Den matek se zprávou ukazuje svou lásku spolu s rodinnou fotografii! Custom plyšový přívěsek na klíče je myšlenka levného dárek pro celou rodinu, takže neváhejte!

Ostatní dary kategorii „Personalizované Přívěsky“ by vás mohly zajímat:

Plyšová klíčenka Personalizované pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.