Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Custom dveře stěna kabát dítě s fotkou a jménem


Marnotratnost na individuálním věšák s fotografií a zprávy. Originální nápad za pokoj vašich dětí nebo dítě.
Řazení: cena - popularita

Prosím, dítě není vždy snadné! Při pohledu na praktické a originální dárek nápad? Jste na správném místě, jít na Gravissimo novinku! Přizpůsobitelné dítě věšák, dítě dekorativní doplněk, který osloví co největšímu počtu.

Ty jsou vyzvány k Kolaudační párty na pár přátel s malým dítětem a nechcete přijít s prázdnýma rukama? Přejít na praktikovat Bavte se s tímto osobním věšák pro děti! Tato holčička nebo chlapeček budou rádi zajistíme sako a batoh, když přijde domů ze školy, na stěnu věšák v jeho podoby. A rodiče budou rádi, jejich děti získat samostatnost při zařizování vlastního podnikání jako skvělý!

Je to skoro výročí svého vnučka a vy hledáte dárek nápad, který bude dělat to tolik legrace jako jejich rodiče, zvolte foto dvířky věšáky s barvou a tvary.

Je také ideální osobní dárek dát nový nástěnné dekorace klíč v dětském pokoji. Pověsit na dveře nebo na stěnu ve výšce vhodné pro velikost vaše batole a užijte si nové dekorace nápad! Originální a barevné poznámka ve svém dětském pokoji výzdoby. Pestrý háky tento háček dítě bude ihned svést svůj maličká!

Přizpůsobte tento věšák podle vkusu svého dítěte!

Pro vaše dítě mít radost s jeho dar, zvolte model, který mu nejlépe vyhovuje z naší nabídky individuální věšákem. Nabízíme tématické dětské háky: Pooh téma a králíka, ale i těch pro dívky (růžová kočka) a ty, pro chlapce (žirafa) s různými háčky pro každou z nich. Věšáky ve tvaru kočky, květiny a kola, které přinese ještě více jedinečný nádech do svého stvoření! A nabízíme také dětské věšáky a zcela personalizujte s fotografií a / nebo textu.

Nyní, když jste si vybrala, můžete přizpůsobit dekorativní předmět vašeho dítěte. Náš on-line průvodce vás povede při své osobní dárek! Pokud jste si vybrali téma dítě věšák, budete mít prostor vyhrazený pro fotografii svého výběru (malý mrak na pravé straně). Pokud jste vybrali fotografii věšák, uvolnit svou fantazii a dostat ze sebe jeden z nejlepších fotografie vašeho dítěte, portrét svého oblíbeného hvězdy, nebo jen jejich křestní jméno po které následuje zpráva! Být jisti, že váš syn nebo dcera budou spokojeni (e) pro ukládání oblečení, když přijde domů ze školy a najít fotku svého oblíbeného fotbalového klubu nebo jeho oblíbenou princeznu na svém osobním věšákem.

Personalizované věšák pro dekorativní a praktický dárek

Věšáku je šikovný dekorativní předmět, který je nezbytný pro domácí! Si můžete pověsit na zeď místnosti vašeho dítěte, na přední dveře svého pokoje nebo přímo na vstupu nebo na chodbě svého domu. Je snadno instalovat díky svým pevným háčky! Dělat si legraci s tímto nástěnné dekorace, které potěší mladé i staré! Uveďte jméno navíc ke dveřím desce můžete pověsit u vchodu do jejího dětském pokoji. Vytvořte jedinečný design výběrem židličku, dítě a dětskou postýlku dekorační předměty, které budou vytvářet originální a plné vesmír snění ve svém pokoji. Jste těhotná a dokončuje svůj seznam narození? Přidat toto dítě na váš dar seznamu narozených dětí a skládat personalizovanou výzdobu v pokoji vaše dítě, dívka nebo chlapec.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro dům“ by vás mohly zajímat:

Personalizované dveře Mantle pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.