Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Custom Bag dveře a pověsit vaší kabelce Photo


Pověsit tašku kdekoliv s našimi skládací vrata na míru s obrázkem. Originální šperk opravdu levné pro jedinečný dárek.
Řazení: cena - popularita

Člověk nikdy neví, kam umístit kabelku, když jdete ven? Se vám nelíbí to špetka mezi nohama na zemi, nebo zjistíte, že je těžkopádný na sedadle vedle vás? Přemýšlejte o dveří personalizované tašky, praktické módní doplněk a elegantní, které přizpůsobit, aby vyhovoval vašim potřebám a vašemu stylu pro ještě větší originalitu. Chcete-li nabídnout ženu jako narozeniny nebo Vánoce.

Držák kabelka je módním doplňkem a trend, který se brzy stane nezbytnou jakmile si to vyzkoušet! Za prvé, nekoná. Tento skládací taška dveře sroluje ve velmi pěkné cestě kolem medailonu, vzal do kapsy, aby se kdekoliv. To je velmi pevná, ocel, magnetizován bude podporovat ženu tašku, dokud 6kgs a jeho různé formy jsou velmi žensky. Jeho hák a umožní vám pozastavit nebo pověsit vlastní tašku i na stůl a vyhnout znečištění pokládání na zem!

Udělej si svůj originální tašku s použitím dveře vlastního vaku

To se přizpůsobí všem stylům, moderní nebo klasické, dívčí nebo elegantní, dáte si kabelku visí požadovaného vzhledu prostřednictvím personalizace. Vyberte vzor, ​​ilustrační, foto dáváte přednost nebo logo vaší firmy na marketingové a propagační nástroj volby, a pokud máte pocit, že duši (e) umění, použije se jeden z našich filtrů jsou k dispozici v našem internetovém konfigurátoru.

Tento malý dárek je ideální pro malé rozpočty nebo označit duchy s trochou pozornosti přizpůsobit. Můžete vytvořit sadu malý kožený zboží Order také personalizované kabelky, kapsy peněženku nebo pytel nebo nákupní taška foto reklamy.

Nabízíme oční originální kabelka s obrázkem

Váš personalizaci bude provedeno podle barvy sublimace, což je proces, který prostupuje inkoust v materiálu, což zaručí delší životnost čas a přesné reprodukce barev, kontrastu a osvětlení.

Levná dar nabízet v různých verzích jít s každým ze svých kabelek, nebo nabízet k ženě, kterou milujete dárek na Valentýna nebo narozeniny. Dveře zvyk vak k sobě samému je jedinečný a originální příslušenství, které se rychle stane nepostradatelným. Prohlédněte si škálu dárků a najít mezi našimi personalizovaných dárků ten, který bude létat s mámou nebo vaší ženě.

Ostatní dary kategorii „Custom Taška“ by vás mohly zajímat:

Dveřní personalizované taška pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.