Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Peněženky & Vlastní měna se svým obrazu + Text


Přizpůsobte portfolií s fotkou a zprávou. Jedno-, dvou-, faux kuchař nebo kabelku ...
Řazení: cena - popularita

Pokud jste teskní po těch starých portfolií 70. let, kdy byste mohli přetáhnout fotografii za plastovým krytem, ​​můžete být rádi, že Vám nabídnout individuální portfolio s fotografií! Skvělý dárek nápad! Drobné kožené zboží je užitečná i pro muže než pro ženy a tím i individuální dar jako originální jako praktické. Naše různé modely umožňují umístit průkaz totožnosti a kreditní kartu a vaše mince do slotů na zip. Největší model může také používat šekovou knížku dveří vedle mapy dveří, velmi ideální pro ženy dárkové trendu!

Udělej si svůj jedinečné portfolio přizpůsobením to s osobním foto

Takže si můžete ukládat své osobní doklady, bankovní karty a jízdenku, ale také na díly a originální vstupenky způsobem jsme vybrali portfolio možností pro muže a malou kabelku nebo peněženku přizpůsobit, vyrobený v materiál kvalitní a udržitelná v průběhu doby, různé obdélníkový, čtvercový, kulatý nebo srdce a je k dispozici v různých barvách.

Nyní nahrát své nejlepší fotografické vzpomínky, portrétem milovaného člověka, váš čtyřnohý nebo klišé důležité události ve svém životě, manželství, cestování ... Nechte svou fantazii a vytvořit předmětem kožené muže nebo ženu svých tužeb. Pro větší efekt, hrát s uměleckými filtry, které nabízí našeho on-line konfigurátoru a přidat osobní zprávu nebo název, aby se vaše peněženka kůže nebo textilie personalizovaná dar více originální.

Pro maminku, objednat přes rameno džíny odpovídající portfolio také žena v džínách! Naše různé modely kabelky, peněženky, batohu nebo tote nákupní taška vám pomůže zajistit sadu plně přizpůsobené foto kabelky. Hezké na Den matek nebo dárek k narozeninám.

Nabízí osobní peněženku nebo kabelku na Vánoce obrázku

My reprodukovat shodně vaši přizpůsobení, naše barvy sublimace technika bude zvýraznit kontrasty světla a pigmenty vložené do materiálu zajistí dokonalé uchycení v čase.

Dárek pro dítě, muž či žena velmi originální a velmi atraktivní cenu, ideální pro narozeniny, Den nebo otec, Vánoce matky ... přizpůsobitelný portfolia je fotka dar, který vás bude následovat všude a připomene vám vaše Nejlepší momenty, když ji necháte v kabelce. Neváhejte a vytvořit kolekci objektů originální fotografie velitel také personalizované kabelku, stolního obrázek nebo vlastní tričko, obrázek přívěšek na klíče nebo osobní hrnek.

Další dárky kategorie „oblečení má oděv Vlastní“ by vás mohly zajímat:

Custom portfolio pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.