Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Co zakázku shell zvolit pro svůj telefon?

Coque HTC M7 Noire Coque Galaxy S3 Blanc Etui noir iphone 5

Gravissimo nabízí široký výběr ořechů přizpůsobit jak budete chtít!

S granáty jsou k dispozici pro většinu hlavních telefonů různých značek, každý může najít štěstí. Zde je seznam telefonů různých značek, pro které nabízíme personalizovaných kůže nebo ochranných případy:

Apple: iPhone 4 / 4S iPhone / iPhone 5 / iPhone 5S / iPhone 5C

Samsung Galaxy S2 / Galaxy S3 / S4 Galaxy Galaxy Note 1 / Galaxy Note 2

Blackberry: Q10 / Z10 / Bold 9900 / Torch 9800

HTC: Jeden M7 / One S / One X / Desire Z

Nexus: Samsung Nexus 1 / LG Nexus 4

Sony Xperia Z

Pokud se někdy váš model telefonu není součástí seznamu, můžete si také objednat kapesní látku nebo denim kapsy telefon.


Jak si vybrat shell?

Nyní, když víte, jsou-li k dispozici naše případy nebo případy pro svůj model telefonu, dalším krokem je výběr modelu vaši ochranu!

tvrdá skořápka hrana Photo

Coque Blackberry Q10

K dispozici jsou různé barvy v závislosti na modelu: tato ochrana je nejklasičtější a nejekonomičtější. Nabízí dobrou ochranu na zádech a bocích telefonu. Tyto škrty jsou perfektní pro přístup ke všem tlačítkům a funkcím. Jeho povrch je dobré a zadní deska jsou vyrobeny na zakázku nabídek, které vydrží v průběhu času.

Foto soft shell hrana

Coque iPhone 4 noire souple

Tyto modely nabízejí flexibilní desku k jinému cíli předchozího modelu, více originální. K dispozici v méně barev, tento model má všechny stejné velký úspěch. Opět platí, že jeho zvyk backplate je kvalitativní a poskytne aktualizace stoprocentní.

Deluxe foto shell

Coque Galaxy S4 Deluxe HD metal

Naše Deluxe modely jsou modely s více kvalitativních úprav, které modelu "klasických". Budou chránit váš telefon velmi dobře a hlavně trup sám o sobě odolnější vůči různým nárazy a pády.

Foto Pouzdro s horní nebo boční straně ventilu

Etui iphone 5 orange

Tento produkt, vyrobený z imitace kůže a mikrovlákna, nabízejí maximální ochranu pokrývající celý telefon, aby nedošlo k poškrábání obrazovky. V těchto případech je přední chlopeň, která je možné přizpůsobit. U některých modelů lze také ukládat své karty nebo jiných malých dokumentů. Různé barvy, tyto modely kombinují originalitu a praktičnost!

Foto trup s výklopným klapkou

Coque Flip iphone 5 bleu

Tyto modely, novější, k dispozici pro některé modely telefonů, jsou stylová i kvalitativní. S jejich fanda klapky dotykové svazku, obrazovka telefonu je také chráněn. Na základě tohoto modelu, zadní část trupu, která je individuální. K dispozici v různých barvách, budou tyto skořápky s klopou inspirované systémem "Smart Cover" dát jedinečný vzhled vašeho telefonu.Trochu čtení o vlastních skořápek

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.