Co zakázku shell zvolit pro svůj telefon?

Coque HTC M7 Noire Coque Galaxy S3 Blanc Etui noir iphone 5

Gravissimo nabízí široký výběr ořechů přizpůsobit jak budete chtít!

S granáty jsou k dispozici pro většinu hlavních telefonů různých značek, každý může najít štěstí. Zde je seznam telefonů různých značek, pro které nabízíme personalizovaných kůže nebo ochranných případy:

Apple: iPhone 4 / 4S iPhone / iPhone 5 / iPhone 5S / iPhone 5C

Samsung Galaxy S2 / Galaxy S3 / S4 Galaxy Galaxy Note 1 / Galaxy Note 2

Blackberry: Q10 / Z10 / Bold 9900 / Torch 9800

HTC: Jeden M7 / One S / One X / Desire Z

Nexus: Samsung Nexus 1 / LG Nexus 4

Sony Xperia Z

Pokud se někdy váš model telefonu není součástí seznamu, můžete si také objednat kapesní látku nebo denim kapsy telefon.


Jak si vybrat shell?

Nyní, když víte, jsou-li k dispozici naše případy nebo případy pro svůj model telefonu, dalším krokem je výběr modelu vaši ochranu!

tvrdá skořápka hrana Photo

Coque Blackberry Q10

K dispozici jsou různé barvy v závislosti na modelu: tato ochrana je nejklasičtější a nejekonomičtější. Nabízí dobrou ochranu na zádech a bocích telefonu. Tyto škrty jsou perfektní pro přístup ke všem tlačítkům a funkcím. Jeho povrch je dobré a zadní deska jsou vyrobeny na zakázku nabídek, které vydrží v průběhu času.

Foto soft shell hrana

Coque iPhone 4 noire souple

Tyto modely nabízejí flexibilní desku k jinému cíli předchozího modelu, více originální. K dispozici v méně barev, tento model má všechny stejné velký úspěch. Opět platí, že jeho zvyk backplate je kvalitativní a poskytne aktualizace stoprocentní.

Deluxe foto shell

Coque Galaxy S4 Deluxe HD metal

Naše Deluxe modely jsou modely s více kvalitativních úprav, které modelu "klasických". Budou chránit váš telefon velmi dobře a hlavně trup sám o sobě odolnější vůči různým nárazy a pády.

Foto Pouzdro s horní nebo boční straně ventilu

Etui iphone 5 orange

Tento produkt, vyrobený z imitace kůže a mikrovlákna, nabízejí maximální ochranu pokrývající celý telefon, aby nedošlo k poškrábání obrazovky. V těchto případech je přední chlopeň, která je možné přizpůsobit. U některých modelů lze také ukládat své karty nebo jiných malých dokumentů. Různé barvy, tyto modely kombinují originalitu a praktičnost!

Foto trup s výklopným klapkou

Coque Flip iphone 5 bleu

Tyto modely, novější, k dispozici pro některé modely telefonů, jsou stylová i kvalitativní. S jejich fanda klapky dotykové svazku, obrazovka telefonu je také chráněn. Na základě tohoto modelu, zadní část trupu, která je individuální. K dispozici v různých barvách, budou tyto skořápky s klopou inspirované systémem "Smart Cover" dát jedinečný vzhled vašeho telefonu.Trochu čtení o vlastních skořápek

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.