Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Zpět na zakázku potištěných tkanin taška vyšívané s fotografickou


Při pohledu na individualizované batohy. Vytvořte jak se vám líbí s vaší fotkou a zprávou na tkanině!
Řazení: cena - popularita

Dobrodruh, cestovatel nebo mladý dobrodruh, najít vlastní batoh, který vám vyhovuje a přizpůsobit jej podle vašich představ s obrazy, symboly nebo text!

Zde je dárek pro děti, zda jít do bazénu, ve škole nebo na fotbal, dítě batoh je vždy užitečné! Takže když to může být přizpůsoben s fotkou svého idolu nebo obrázek se svými nejlepšími přáteli, to se stává i užitečný a hravý objekt. Velkou personalizované dárek k narozeninám nebo k Vánocům A pro nový školní rok, váš syn bude hrdý na to, nosit svůj nový školní tašku přizpůsobit se svým oblíbeným superhrdinou! Vyberte jí mateřská škola batoh, ve kterém se může posouvat svou deku, dudlík a chuť. Nabízíme modely personalizovat s fotografií nebo s textem výšivkou, jehož popruhy jsou nastavitelné, takže může přizpůsobit jakékoli velikosti.

Nabízí osobní pořadač s pěkného obrázku pro vaše dítě

A pokud máte strach, ztratil jeho nový batoh zaregistrovat na něj své jméno, takže si určitě nešel na scestí. Můžete také přidat malé své telefonní číslo, jako osoba, která najde ztracenou tašku s vaším dítětem se může připojit velmi snadno.

Také se snaží personalizované batohy pro dospělé. U mužů prvních, které mohou být vybaveny taškou na své pěší turistiku nebo jejich tréninku nebo jen ke studiu či práci! Přední část může být vytištěn s obrázky nebo zprávy, bude váš batoh být jedinečná a originální. Dokonalý dárek pro Den otců například!

Vlastní taška může být také použita v letecké dopravě, například, nebude chodit v nákladovém prostoru a lze jej použít jako cestovní batoh dát vše, co potřebujete v něm! Všechny modely nabízejí pěnové ramenní popruhy pro větší pohodlí při nošení tašku na ramena.

Ženy nejsou vlevo s batohy ženštější, které kombinují praktické a estetické. Personalizované dárek žena s fotografií dětí a vyznání lásky ke Dni matek: to učiní šťastným! K dispozici je také malý zpět v džínách sáčku, který umožňuje hezčí použít umístit své toaletní potřeby, portfolio a vše potřebné pro nákupy! Pokud máte rádi nakupování nabízíme i jiné typy tašky, nákupní tašky, speciálně navržen tak, aby jít nakupovat.

Naše ideální maskovací taška pro mládež může být použit jako sportovní taška pro své vyučovacích jednotek a musí obsahovat jejich sportovní oblečení. Vědí, že taška je módní doplněk a velmi oblíbený na hřišti! A pro studenty, doporučujeme peněženky nosí přes rameno s jeho nastavitelný popruh podle velikosti.

Vždy mají vlastní batoh, originální a plný vzpomínek

Tyto obrázky předměty budou levný přizpůsobit pomocí techniky zvané sublimace. Tím je zajištěno, se konala v nesrovnatelné počasí a velmi vysokou kvalitu tisku. Váš přítomen budou použity v nejtěžších podmínkách, bude personalizace zůstávají bez úhony. Překvapující a překvapit své blízké s osobním batohem a kvality.

Po výběru batohu z rozsahu, který nabízíme, ať představivost vás! Náš on-line nástroj pro navrhování vám pomůže vybudovat dětskou brašnu nebo batoh! Fotografie, které zavřít do svého srdce, pak jděte do toho a zasuňte ji do štěrbiny určené k tomuto účelu! Pro ty, kteří mají rádi originalitu, napsat něco vtipnými hláškami, přidat logo nebo obrázek svého oblíbeného basketbalového klubu, který vás bude následovat po celém svých cestách!

Zde je originální dárek: osobní taška, jedinečná a praktická, která je vždy potřeba a ohromit své rodině, přátelům a kolegům při všech svých vycházkách!

Ostatní dary kategorii „Custom Taška“ by vás mohly zajímat:

Personalizované Batoh pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.