Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Sportovní taška, fitness, fotbal Vlastní tištěný s fotografickou


Objevte personalizované sportovní tašky. Představte si je jako jít sportovat vám zdá se svým vytištěné fotografie či vyšívané zprávu!
Řazení: cena - popularita

Začátkem tohoto roku, jste se rozhodl udělat více fyzickou aktivitu a jsou vysoce motivováni (e). Takže stačí zaregistrovat v nejlepším klubu ve městě, jste si koupili svůj outfit a dnes existuje spousta dalších, které sportovní tašce. Ale není pochyb, že je to samozřejmost riskovat matoucí to s tím (an) jiné v šatně!

Vyniknout, máme pro tebe dárek, jedinečné a losy, praktické a elegantní. V našem sortimentu najdete různé personalizované sportovní tašky pro všechny vaše potřeby: Malé, pro gymnastiku, mimoškolní aktivity vašeho dítěte nebo váš jógy, větší, Muti kapsy, pro ukládání oblečení, váš ručník a vaše zavazadla nebo lehčí pro příležitostné sezení do doby, než skutečnou motivaci. Dokonce si můžete nosit svou mokrou bazénu podnikání bez rizika namáčení sedadla vozu k návratu.

Chcete-li dokončit svou výbavu, zvolte vlastní sportovní tašku s obrázkem nebo s vyšitým textem!

Jakmile je váš vybraný model, představit svou přizpůsobení. Vyberte si mezi výšivky nebo fotografii, psát zprávu vytvořit svůj dar podle vašich přání a váš styl. Můžete vyšívat své jméno, malou frázi povzbuzení nebo vtipný. Pro změnu potěšení, nabízíme širokou škálu barev syna výšivkou a různých fontů. Pokud se rozhodnete pro personalizaci s fotkou, nahrát svůj oblíbený obrázek, portrét, rekreační suvenýr, krajinu a vytvořit zprávu. Proniknout do našich asistentů inspirací uměleckých filtrů nebo psát dát více originality do svého složení.

Tyto vlastní sportovní tašky fail staly nezbytným příslušenstvím pro vaše posilovny sezení nebo na kole, to, co motivovat nebo roznítit touhu svých sportovních kolegů. Jedná se o dárky k narozeninám nebo vánoční nabídnout (e) přítele (E) nebo příbuzného, ​​narkoman váha pokoje, které jsou jisti, aby si s jedinečnou a originální tašku.

Ostatní dary kategorii „Custom Taška“ by vás mohly zajímat:

Sport Custom Bag pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.