Taška přes rameno s vlastními tištěné nebo vyšívané foto
Při pohledu na jedinečné a originální tašky. Přizpůsobte jak se vám líbí s fotografií na tkaninu!
Řazení: cena - popularita
591,79 Kč
532,61 Kč
- 104 hlasů
16 komentáře
672,86 Kč
- 69 hlasů
9 komentáře
889,04 Kč
- 47 hlasů
6 komentáře
753,92 Kč
- 53 hlasů
4 komentáře
672,86 Kč
- 37 hlasů
3 komentáře
645,84 Kč
- 13 hlasů
2 komentáře
618,81 Kč
- 16 hlasů
1 komentář
618,81 Kč
- 4 hlasů
1 komentář

S Gravissimo můžete konečně vytvořit zvyk sáčkové jednotky. Chcete-li fotografii dárek, originální a jedinečný, není nic jednoduššího pomocí našeho přizpůsobení čaroděj, rychlé a efektivní.

Několik modelů taška přes rameno jsou k dispozici: různé barvy, ve formátu na výšku nebo na šířku, máte široký výběr, aby vyhovovaly vašemu vkusu nebo svým blízkým. Ideální dárek pro ženy i pro muže, ale i pro teenagery, holku nebo kluka!

Nabízejí jedinečnou Vlastní foto sáček

Vánoční nebo Den otců, dát dar pytel červené nebo černé fotografii s fotkou poslední dovolené a zprávy nebo jména. To bude jistě mít vliv na srdce! K narozeninám nebo na Den matek, béžová taška přes rameno svést přizpůsobit určitě vaše maminka nebo vaše žena. S portrétem dítětem či dětmi a prohlášení o jejich vlastní, bude se mít rádi chodit každý den s touto novou tašku!

A pro mladší dívky a chlapce, kteří vstupují na vysokou školu nebo vysokou školu a chtějí upustit od tradičního aktovku nebo batoh personalizované, zde je nový druh moderního a peněženky, které jim umožní zobrazovat jejich styl vytvořením a přizpůsobením jedinečné označení, ve svém obraze. Tak s tímto osobním darem pro nový školní rok, stane se (téměř) rádi chodit do školy každý den!

Vytvořit originální obchodní dárek s osobním sáčku

Můžete si také vytvořit svůj vlastní tašku pro reklamní dárek nebo obchodní dárek. Ve skutečnosti, že mezi reklamních předmětů nabízených Gravissimo, osobní taška vám umožní hrdě zobrazit vaše firemní logo na tašce přes rameno nesené vašich zaměstnanců. Rozhodne se používat počítač tašku nebo kabelku, muže i ženy ocení moderní styl tohoto uživatelského objektu. Můžete také doprovázet vaše zavazadlo reklama vlastní shell, propagační pero, fotoaparátu nebo propagační hrnek podložku pod myš reprezentovat barvy vašeho podniku na nejoriginálnějších propagační výrobky jako každý další.

Nečekejte, zvolit styl sáček dle vlastního výběru a dát volný průchod na vaší fantazii přidáním fotografií, symboly, texty pro vytvoření vlastní tašku, jedinečné a originální! Naše osobní dary jsou vyráběny ve Francii v našich dílnách. Tím je zajištěno, jak kvalita zpracování a schopnost být dodáno rychle, v době záznamu (24 hodin).

A pokud máte zájem v naší nabídce individualizovaných pytlů, také objevit naše kabelky, nákupní tašky nebo do posilovny vak, který vám umožní vytvořit kolekci firemní dárkový na téma cestovní tašky s reklamou.

Ostatní dary kategorii „Custom Taška“ by vás mohly zajímat:

Custom taška pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2018 Všechna práva vyhrazena.