Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované dárky Nápady pro obývacím pokoji svého domu


Všechny naše objekty personalizovaných dekorace pro show přinese více do prostředí svého domova budou přidávat originality k nezdaru.

Personalizované dárky pro obývací pokoj : populární

321,57 Kč
348,59 Kč
321,57 Kč
1 132,24 Kč
962,40 Kč

Dát osobní dotek do vašeho obývacího pokoje s jedinečným výzdoby interiéru, aby to sami! Pro změnu malby na zdi, přidejte hodiny na nejlepší fotografii a vytvořit novou duši do vašeho obývacího pokoje. Široký výběr dekorativních předmětů na míru čeká! Nabídnout jako dárek ke Dni matek například!

Dřevo, s nebo bez označení hodin, naše hodiny přistát na stůl nebo pověsit na zeď počítače. Vyberte si hranaté, kulaté nebo obdélník, který se hodí nebo vám nejlépe vyhovuje pro vaši fotografii a my vás prostřednictvím našeho on-line asistenta přemístit a přidat více originality, umělecké filtr.

Odpočinku deštivé odpoledne ... Odeslat do rodiny dostat kolem stolu rekonstruovat puzzle a překvapit je, jak a kdy zjistí obrázek, který bude připomínat jim dobrých vzpomínek. Úžas zaručena!

Dekorativní předmět pro obývací pokoj personalizovat s fotografií nebo zprávy

Vyberte si z klasických tvarů a různých velikostí puzzle (4 až 280 kusů), které nejlépe vyhovují bude se snímek, který chcete zachytit. Pro zvláštní příležitosti, puzzle "Veselé Vánoce" a "Happy Birthday" bude nejkrásnější efekt, zatímco vyznání lásky na puzzle "Miluji tě" překvapit svého miláčka (e). Vyberte si osobní dar, který vypadá skvěle!

Vaše fotografie se zvětší s naším barva sublimace techniky, ve kterých impregnace pigmentů probíhá přímo do materiálu po dobu v čase a činí světla a kontrastuje bezkonkurenční ..

Unikátní osobní dary nabídnout fanoušky puzzle nebo vánoční dárek k narozeninám, událost oslavit. Vlastní dekorační předměty, originální a levné přidat styl do svého domova.

Ostatní dary kategorii „darky Personalizované domovem a životní styl“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.