Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Samsung Galaxy Note trup a zvyk tiskl s foto


Najít náš přizpůsobitelný Samsung s fotografií a zpráv udržovat vzpomínku na vaše blízké s sebou.

zvyk samsung : populární

Pokud vlastníte chytrý telefon nebo tablet Samsung a chcete chránit se stylem a efektivity, tato třída je pro vás! Gravissimo nabízí najít vlastní shell Samsung poskytnout vysoce kvalitní design a originální vzhled svých zařízení.

Vyberte si z těch, která odpovídá váš Samsung modelu smartphonu Galaxy S, Galaxy Y, Galaxy Ace, S2, S3, S4 a S5, Galaxy Note nebo Galaxy Tab a jeden výběr barev nabízíme našim trupů černá, bílá, čiré, růžové nebo lesk nebo matný kov. Vytvořit vlastní dárek během několika sekund!

Vyrobeno z extra silného plastu, aby se účinně chránit vaše zařízení od každodenního poškozením, tyto doplňky jsou navrženy speciálně tak, aby vyhovovaly specifika značkových spotřebičů Samsung. Oni jsou oříznuty velmi snadno a každý zářez směřovala na konektory a tlačítka pro plný přístup ke všem funkcím.

Samsung přizpůsobit high-end skořápky

Deluxe rozsah zase má tu výhodu, že má zadní desku přizpůsobitelné odnímatelný hliníku. Ideálním řešením pro změnu přizpůsobení beze změny trup.

Chcete-li přizpůsobit svůj shell, nic víc jednoduché, náš on-line Průvodce vám pomůže najít originální styl, který chcete dát. Nahrát svůj nejlepší barevnou fotografii, klišé, která vám připomene dobré vzpomínky, portrét někoho blízkého, ilustraci nebo fetiš, pro podnikatele, logo společnosti do výběru marketingového objektů a poté zvolte umělecký efekt pro ještě větší originalitu. Také můžete napsat zprávu, odhodlání a vybrat si z našich fontů.

Naše sublimace reprodukce barev Technika dává výsledky vypadají skvěle a vysokou kvalitu. Barva impregnace ve hmotě přináší vysokou pevnost, žádnou barvu vybledlé s časem, dodržování barev a kontrastů.

Dopřejte smartphone nebo tablet, že nikdo nemá objekt, který vypadá jako vy, originální a za velmi příznivou cenu s těmito doplňky. Personalizované Samsung shell je originální dárek, který je zároveň elegantní a užitečné nabídnout narozeniny nebo Vánoce.

Ostatní dary kategorie „Telefon na tabletu má zakázku Case“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.