Samsung Galaxy Note Případ 5 Personalizované s fotografií
Přizpůsobte si shell poznámka 5, aby se váš telefon unikátní. Vytisknout fotografie ve vysokém rozlišení. Extra pevný trup.
Řazení: cena - popularita

Přizpůsobte si Samsung Galaxy poznámka 5, a zároveň chránit a uchovat jako nové déle, díky pěkné skořápky personalizované s vaší fotografií. Některé modely jsou k dispozici pro vás najít barvu a dokončit se vám líbí. Dopřejte si rychle vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy Note 5!

Šťastné majitele tohoto smartphone od značky Samsung ocení kvalitu těchto snímků mušle, které lze snadno zastřiženými na zadní straně telefonu nadcházející chrání rohy telefonu, za projekčním plátnem, ale také v případě pádu. S jejich precizní provedení, můžete i nadále přístup k bojuje smartphone a tlačítka bez odstranění ochranného shell.

V extra silného plastu nebo silikonu, různé Navržené modely mohou být všechny přizpůsobit s fotkou vašeho výběru, který se bude tisknout ve vysokém rozlišení v zadní části trupu.

Nabízíme individuální kryt pro Samsung Galaxy Note 5!

Vyberte si tento osobní dar potěšit svým přítelem či svého bratra! Ať už pro speciální příležitosti, jako jsou narozeniny, Valentýna nebo Vánoce, nebo jen proto, aby ho překvapit, tento malý dárek bude vždy cena létat! Pohodlné a levné, zvyk shell je myšlenka dar trend v tuto chvíli.

Personalizace je zdarma a přes náš on-line nástroj, můžete přidat jednu nebo více fotografií a text nebo datum. Vaše přizpůsobené pouzdro pro Samsung Galaxy Note 5 může být přizpůsoben podle vašich představ! Kreslení pro děti, rodinnou fotografii nebo pohlednici, všechno je možné s Gravissimo.

Užijte si volný dodání do 7 dnů, takže žádné překvapení při placení! Zobrazená cena odpovídá celkem budete platit. Pro pozdě, nebo pokud potřebujete obdržení objednávky rychleji, nabízíme také rychlejší přepravní možnosti (za poplatek), 3 dny nebo do 24 hodin.

Další dárky „zvyk samsung“ kategorie by vás mohly zajímat:

Samsung Galaxy Note 5 zakázku shell pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2018 Všechna práva vyhrazena.