Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Samsung Galaxy Note Případ 5 Personalizované s fotografií


Přizpůsobte si shell poznámka 5, aby se váš telefon unikátní. Vytisknout fotografie ve vysokém rozlišení. Extra pevný trup.
Řazení: cena - popularita

Přizpůsobte si Samsung Galaxy poznámka 5, a zároveň chránit a uchovat jako nové déle, díky pěkné skořápky personalizované s vaší fotografií. Některé modely jsou k dispozici pro vás najít barvu a dokončit se vám líbí. Dopřejte si rychle vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy Note 5!

Šťastné majitele tohoto smartphone od značky Samsung ocení kvalitu těchto snímků mušle, které lze snadno zastřiženými na zadní straně telefonu nadcházející chrání rohy telefonu, za projekčním plátnem, ale také v případě pádu. S jejich precizní provedení, můžete i nadále přístup k bojuje smartphone a tlačítka bez odstranění ochranného shell.

V extra silného plastu nebo silikonu, různé Navržené modely mohou být všechny přizpůsobit s fotkou vašeho výběru, který se bude tisknout ve vysokém rozlišení v zadní části trupu.

Nabízíme individuální kryt pro Samsung Galaxy Note 5!

Vyberte si tento osobní dar potěšit svým přítelem či svého bratra! Ať už pro speciální příležitosti, jako jsou narozeniny, Valentýna nebo Vánoce, nebo jen proto, aby ho překvapit, tento malý dárek bude vždy cena létat! Pohodlné a levné, zvyk shell je myšlenka dar trend v tuto chvíli.

Personalizace je zdarma a přes náš on-line nástroj, můžete přidat jednu nebo více fotografií a text nebo datum. Vaše přizpůsobené pouzdro pro Samsung Galaxy Note 5 může být přizpůsoben podle vašich představ! Kreslení pro děti, rodinnou fotografii nebo pohlednici, všechno je možné s Gravissimo.

Zobrazená cena odpovídá celkové částce, kterou budete muset zaplatit. Pro pozdní příchozí zákazníky nebo pokud potřebujete dostat objednávku rychleji, nabízíme také rychlejší způsoby doručení (za příplatek) do 3 dnů nebo 24 hodin.

Další dárky „zvyk samsung“ kategorie by vás mohly zajímat:

Samsung Galaxy Note 5 zakázku shell pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.