Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Samsung Galaxy Note 7 shell Personalizované s fotografií


Přizpůsobte si Samsung Galaxy Note 7 trup s fotografiemi a osobních zpráv. Nabízet nebo pro potěšení. Extra pevný trup, různé barvy.
Řazení: cena - popularita

Zjistíte, že všechny Galaxy Note 7 jsou podobné, takže neváhejte a získat obraz shell, který si můžete přizpůsobit podle svého vkusu a nálady. Zřejmě dostat ven ze šarže a musí být hrdý na to konečně mít telefon, který vypadá jako vy, a zároveň chránit a vyhnout se kazí příliš rychle.

Vlastní shell pro ochranu vašeho Galaxy Note 7

Vyberte si fotografie Samsung trupu model, který vám vyhovuje, a začít přizpůsobit v jediném okamžiku! Kombinují užitečnost a originalitu s tímto extra silného plastu vlastní shell, který bude chránit vaše Galaxy Note 7 malé starosti všedního dne, jako jsou nárazy, kapky nebo poškrábání. Praktický a estetický, tento zvyk skořápka je řez, takže můžete přistupovat snadno jako možných funkcí vašeho smartphonu (USB, sluchátka ...).

Nezapomeňte přizpůsobit tento vlastní shell poznámka 7 s jedním ze svých nejlepších snímků, loga máte rádi, nebo s textem nebo jméno. Náš on-line průvodce vás povede při své Samsung ochrannou příslušenství.

Nabízejí vlastní shell a označit událost.

Udělat rozruch tím, že nabízí originální a jedinečný ochranný kryt na narozeniny svého syna! On je závislý na fotbal, pak jděte do toho a vytvořte jej shell poznámka 7 personalizované s logem svého oblíbeného fotbalového klubu! Je to z davu s autentickou a moderní smartphone, který se podobá.

Den matek se blíží a vy chcete dát dárek takhle trochu netradiční pro maminku! Uvažujme nabízí jí krásný shell obraz složený z rodinné fotografie se zprávou! Bude rád, aby mu pohled, který se podobá jeho smartphone.

Udělejte si osobní dar za nízké ceny a označit příležitosti s dárek, který bude jistě neocenitelné prostřednictvím přizpůsobení jste provedli na něj.

Další dárky „zvyk samsung“ kategorie by vás mohly zajímat:

Samsung Galaxy Note 7 zakázku shell pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.