Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Custom Samsung Galaxy S2 Case vytištěny s fotkou a textem


Přidejte trochu rozmar na váš Samsung Galaxy S2 s originálním přizpůsobitelným pláště, aby se vždy dobré vzpomínky s vámi.
Řazení: cena - popularita

Všechny Samsung Galaxy S2 I9100 podobat? Odlišit od připravením vlastního stylu s vlastním pláštěm Galaxy S2 barevné fotografie, zprávy nebo logo!

Díky našemu technickému přizpůsobení sublimace barev, můžete si vybrat své nejlepší fotografie a mít jistotu, reprodukce barev je věrný originálu. Barva impregnované do plastového materiálu, rovněž zaručuje odolnost v čase.

Jedinečný a originální styl s vlastní smartphone

Můžete si vybrat svůj styl, moderní, design nebo okouzlující, šik nebo pouťového kejklíře. Nechte své kreativitu, vytočit přizpůsobení Váš shell fotografie, zprávy a dát ilustraci vlivu prostřednictvím našeho on-line průvodce. Můžete také zvolit, aby se váš marketingovou podporu pro vaše podnikání, váš sportovní klub nebo univerzity připojením své logo nebo hřeben. To je také skvělý dárek ke Dni otců.

Docela shell Samsung Galaxy S2 přizpůsobeno pro velmi zábavné telefonu

Kromě toho, že pěkný, tento zvyk shell Galaxy S2 bílé nebo černé okraje je extra silný plast chrání váš smartphone od každodenního poškozením. Přikládá snadno a přesnost jeho řezů, speciálně upravený pro Samsung Galaxy S2 i9100, vám umožní přístup ke všem jeho funkcí bez překážek.

Bylo by škoda, že má takový krásný smartphone a ne aby ho chránila ... zvláště pokud nízkou cenu! Originální a levné fotografie dárek k narozeninám, Vánocům či party.

Další dárky „zvyk samsung“ kategorie by vás mohly zajímat:

Samsung Galaxy S2 Custom Case pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.