Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Hull a Samsung Galaxy S3 případ personalizované s fotografií


Přidat nějaké originality do svého Samsung Galaxy S3 s přizpůsobitelným skořápky nebo jedinečný a originální případě zachování dobré vzpomínky na vás.
Řazení: cena - popularita

Vypadni z anonymity a dejte Samsung Galaxy S3 styl, který nikdo jiný bude prostřednictvím přizpůsobení shell nebo vaše ochranné pouzdro! Personalizované dárek pro každou příležitost!

Pro tento účel, nic víc jednoduché, vyberte si svůj model mezi různými barvami a materiály pak nahrát své nejlepší fotografické vzpomínky, portrétem milovaného člověka, váš oblíbený obrázek. Uložit jej do svých přirozených barvách či se nechat řídit našem internetovém průvodci přidat umělecký filtr pro ještě větší efekt a pokud dáváte přednost sestavit osobní sdělení, pamatujte si vybrat písmo, které zvýrazní váš text ,

Nápad pro podnikatele: dělat svou Galaxy S3 konstrukce trupu personalizované reklamní médium připojením loga a kontaktní údaje a nechat vás pokaždé, když dégainerez váš chytrý telefon.

Samsung Galaxy S3 Extra robustní trup personalizované s vaší oblíbené fotografie

Z naší strany budeme reprodukovat tvorbu věrně na původní barvy v důsledku sublimace hliníkové zadní desky pokryté s bílým lakem, například ve verzi Deluxe. Tato technika naplňuje barvy do hmoty, vedení neporušený jas a kontrast svých fotografií s optimálním trvání a nesrovnatelné času.

Udělej si svůj Galaxy S3 s jedinou vlastní skořepiny

Tato Galaxy S3 trupu zakázku extra silný plast je nejen módním doplňkem, ale chrání telefon a zároveň je dokonale přizpůsoben Samsung Galaxy S3 funkce umožňující přístup ke všem funkcím, a zaujatý konektory bez jakékoliv nepohodlí.

Originální nápad na dárek foto, oba trendy a užitečné za velmi atraktivní ceny pro narozeniny, Den otců, nebo jen na Vánoce. To jistě cítit a potěšit své blízké.

Další dárky „zvyk samsung“ kategorie by vás mohly zajímat:

Samsung Galaxy S3 Vlastní Case pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.