Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Hull a Samsung Galaxy S6 personalizované s fotografií


Udělej si svůj jedinečný Samsung Galaxy S6 s vlastním pláštěm s vaší fotografie nebo text.
Řazení: cena - popularita

Následovník značky Samsung, jste vždy na prvním místě získat nejnovější model u každého východu! Ať už si vyberete Samsung Galaxy S6 a S6 hrana s jeho zakřiveným povrchem, najdete velký výběr krytů a případů přizpůsobit se svými osobními fotografie pro této řady telefonu. Dopřejte si vlastního shell Galaxy S6 a efektivně chránit svůj smartphone.

Vyberte si shell extra silná plastu nebo měkkého silikonu hranu, aby se zabránilo poškrábání a menší dopady každodenního života, které by zkazit příliš rychle svůj mobilní telefon. Tyto produkty byly vyrobeny aby splňovaly jemnost Galaxy S6, bez přidání hmotnosti a zároveň chrání jej správně.

Prostřednictvím on-line nástroje pro tvorbu, představit jediný úprav, zábavu nebo neobvyklé! Logo, fotografie celebrit nebo váš snoubenku, dovolená suvenýr nebo na šířku, která dělá sníte, vzít čas najít ten správný nápad a pak vytvořit svůj vlastní shell Galaxy S6 snadno a rychle.

Dejte svým přátelům personalizované kryt pro Samsung Galaxy S6!

Přizpůsobení je zdarma a umožňuje přidávat tolik fotografií, kolik chcete, ale i text, zprávu, jméno nebo deklaraci lásky! Vyberte písmo z několika různých stylů a aplikujte barvu dle vašeho výběru. Jakmile to vše uděláte, budete muset výsledek obdivovat a potvrdit svou objednávku, abyste mohli rychle dostat vaše nové osobní ochranné pouzdro!

Umělá kůže a textilie, případ bude týkat všech telefonu a budete také chránit obrazovku vašeho Galaxy S6 a S6 Edge. Uvnitř bude váš smartphone být oříznut na extra robustní plastovou skořepinou, která bude nabízet dobrou odolnost a přístup ke všem funkcím a převzata z vašeho smartphonu.

Případ chránit svůj mobilní telefon, i tady je dárek, který potěší každého! Všichni (nebo téměř) má telefon v dnešní době. Toto levné osobní dar bude myšlenka potěšit i adolescent, a váš manžel nebo vaši sestru, kteří budou rádi obdivovat každý den na fotografii svých dětí! Zamyslete se nad tím na další narozeniny nebo Den matek a obšťastnit s malým rozpočtem

Další dárky „zvyk samsung“ kategorie by vás mohly zajímat:

Samsung Galaxy S6 zakázku shell pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.