Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Hull a Samsung Galaxy S7 zvyk případ s fotografií


Udělej si svůj původní Samsung Galaxy S7 s vlastním pláštěm s vaší fotografii nebo obrázek.
Řazení: cena - popularita

Galaxy Galaxy S7 nebo S7 hrana si zaslouží ten nejlepší a optimální ochranu, aby ji udrželi v bezvadném stavu tak dlouho, jak je to možné. Objevte naši širokou škálu krytů a pouzder pro Samsung Galaxy S7 a S7 Edge. Tyto dvě nová značka smartphonů korejské překvapení se svými návrhy (zakřivené hrany pro hrany S7) a jejich unikátními vlastnostmi. Pokud jste měli možnost získat jeden z těchto modelů řady Galaxy S, objevovat naše kolekce věcech a kožek přizpůsobit.

Personalizované Galaxy S7 skořepina je dodáván ve dvou barevných provedeních (černá a bílá), ale také v několika provedeních (plastových nebo silikon). Na těchto modelech, můžete vytvořit jedinečný a originální personalizovaná se svými vlastními obrazy, ale také text nebo symbol. Objevte případ Galaxy S7 také umožňuje chránit obrazovku vašeho Samsung smartphone. Přizpůsobení se zde provádí na přední straně skříně. Otvory vám umožní nabíjet svůj mobilní telefon tím, že drží případ uzavřen.

Vlastní Galaxy S7 a S7 hran skořepina pro optimální ochranu

Pro vaši Galaxy S7 Edge objevit vzory přizpůsobitelných granátů dokonale hodí k zakřiveným okrajům tohoto smartphone poslední generace. Provést volbu přizpůsobení vašeho nového notebooku shell! Budeš jediný, kdo s takovou skořápku. Originální způsob, aby byl jedinečný mobilní telefon a rozpoznat snadno, na první pohled.

Samsung Galaxy shell upravit tak, aby hrany S7 nebo S7 je dárek, který vás očaruje svou nízkou cenou a velmi praktické. Barely rozbalen, osobní dar, který bude zobrazen na konci Samsung Galaxy na vás. Tvoje máma, váš muž nebo váš nejlepší přítel nemusí ocení tento originální dárek, který jste vytvořili speciálně pro ně najít fotografii, která bude létat, a které budou dokonce vytvořit zvláštní emoce.

Můžete si vybrat pouzdře obraz s ochrannou lištou na obrazovce nebo na zakázku shell Samsung, aby výběr užitečné a osobní dárek pro ty miluješ.

Další dárky „zvyk samsung“ kategorie by vás mohly zajímat:

Samsung Galaxy S7 Custom Case pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.