Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Hull a Samsung Galaxy Case S8 personalizované s fotografií


Udělej si svůj Samsung Galaxy S8 jediný shell s přizpůsobitelný se váš obrázek nebo text.
Řazení: cena - popularita

Nečekejte déle vybavit Galaxy S8 s vlastním pláštěm Samsung dokonale hodí, vy vlastnil model S8 nebo S8 Plus. Nabízíme široký výběr tuhých plastových skořepin, silikonu nebo vlastní případ s plnou ochranu telefonu.

Personalizované S8 shell vám umožní vychutnat obrazovku nekonečna Samsung smartphone. Je snadno připnout k ochraně zadní části telefonu, když jste to, nebo v případě pádu. Jeho různé otvory vám plný přístup ke všem tlačítkům a vodovodní přípojky telefonu. Můžete se také těšit svou 12 MP fotoaparát Dual Pixel umožní snímání nádherných snímků aniž by bylo nutné odstranit ochranný plášť.

Ať už jste si vybrali více S8 nebo S8, budete mít stejné možnosti, pokud jde o vlastní příslušenství pro Samsung smartphone. Gravissimo je lídrem v oblasti personalizované dárkové a zaručuje kvalitní výrobky s tisk snímků ve vysokém rozlišení.

Vytvoření vlastního shell Samsung Galaxy S8

Vyberte, zda chcete nabídnout obraz trup Galaxy S8 příteli, holku nebo kluka nebo člen vaší rodiny, jako tvůj táta nebo váš velký bratr. Vyberte fotografii, která má přednost, jeho poslední publikace Facebook nebo rodinnou fotografii, vložit titulek, text nebo osobní zprávu a během několika okamžiků, můžete vytvořit vlastní vlastní shell pro něj.

Před tím, ujistěte se, že si vyberete model, shell obrazu nebo vlastní případ, který chcete. Měkké nebo tvrdé hrany na skořápky, k dispozici v černé nebo bílé, a textilních a syntetických kožená pouzdra pro Samsung snímků, které přicházejí na pokrytí jak přední, než v zadní části vašeho mobilního telefonu.

Jakmile bude vaše objednávka připravena s přizpůsobení, bude to jen potvrdit a čekat několik dní, než obdržíme vaši osobní Galaxy S8 shell s fotkou a textem. Ať už pro sebe, chránit originálním způsobem svůj nový smartphone, nebo nabídnout k miloval jednoho, nebo v blízkosti této myšlence osobní dar je pro (sebe), které potěší rozumný rozpočet! Zamyslete se nad tím na příští Vánoce, narozeniny nebo ke Dni otců. A být opatrní před potvrzením objednávky, ujistěte se, že jste si vybrali model shell, který odpovídá vašemu telefonu (S8 nebo S8 více)

Další dárky „zvyk samsung“ kategorie by vás mohly zajímat:

Samsung Galaxy S8 Custom Case pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.