Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Zvyk tiskl osuška s výšivkou foto nebo název


Pro svatby, událost, nebo jen pro vaše dítě, najdete zde personalizované ručník s obrázkem svými blízkými.
Řazení: cena - popularita

Co originální dárek: personalizované barvu a ručníky pro celou rodinu: muž, žena, dítě a dokonce i dítě!

Pro novorozence, přišel na svět v posledních několika dnech a které budou brzy objevit svůj dům, bude ručník s jeho fotografii a například datum narození, aby se osobní dárek pro narození, ideální pro nové rodiče. To se stane užitečným účel v přítomnosti a trvalé paměti pro budoucnost.

Vyrůstat, budou vaše děti rádi mít svůj vlastní osobní ručník s obrázkem své oblíbené hvězdy. Pro koupel stane skutečný požitek, zvolte originální dárek při příležitosti návratu do školy nebo k narozeninám!

A pro více energie z nich mohou dokonce být vybaveny mikrovlákna ručníkem, velmi kompaktní, aby se vešel do svých batohů pro jejich zasedání plavání nebo fotbal. Se svými přáteli, budou potěšeni, že sportovní ručník nesoucí obraz svého oblíbeného sportovce.

Ponechte originální způsob koupelnu s osobním ručníkem

A konečně pro milovníky bude sada 2 ručníky personalizované s jejich jmény být ideální osobnější dárek na Valentýna, pro svatbu nebo skříně!

Nezapomeňte, aby v létě k vaší osobní plážovou osušku pro vás épatiez rekreanty blížící se tě. Velmi silná a pohodlné, naše vyšívané ručníky vám umožní užívat slunce při odpočinku na břehu. Potěšit ženu, vyberte jeden z našich modelů sarong textilní houba, ideální pro po koupání nebo jít na pláž s přáteli.

Pochopil jste, personalizovaný ručník do sebe, je dar, který by se hodil pro muže i ženy a všechny věkové kategorie, a to jak na Vánoce, narozeniny nebo Den otců! S naší intuitivní a zábavné Průvodce pro přizpůsobení, je to velmi snadné, aby svůj výtvor. Pak se naši zaměstnanci o všechno postará, aby perfektní dárek!

Vyberte si mezi vyšívané ručník s textem, zábavné zprávy nebo jménem a osobním ručník s obrázkem poslední dovolené. Najdete mezi našimi barva ručník požadovaném rozsahu v rozmezí od černé přes zelené, žluté až bílé, budete rozumět, že jste čeho vybírat!

Ostatní dary kategorii „Povlečení Bath Custom“ by vás mohly zajímat:

Personalizované ručník pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.