Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované baby ručník a koupelové mys s foto nebo název


Za narození dítěte nebo křtu, objevovat naše dítě ručníky personalizované s vaší fotkou a zprávou.
Řazení: cena - popularita

Vanička je důležitý okamžik v jejím dnem. Je teplý, objevili jeho tělo a pocit z vody na kůži a zároveň baví se svými hračkami. Není k prolomení tohoto chvilku relaxace, je důležité, aby si to z vany v mírné a dobře pokryta, takže to není nachladil nebo třes. Rituál, který vyžaduje měkký ručník a zabalit dobře a pokud je původní, bude to dělat tento jedinečný okamžik.

Nabízíme výrobky vyrobené ze savého materiálu, ze 100% bavlny houbou, extrémně měkké, že nebude dráždit citlivou pokožku novorozence. Dítě osobní ručník absorbuje vlhkost opouštět pleť velmi měkký a suchý. Je opatřena kapucí, která také vysušuje vlasy perfektně kompletní a blaho dítěte.

Dát jedinečnou dítě dárek s personalizovanou dítě ručník

Nejprve si vyberte barvu ohraničení kolem výrobku a stáhnout nejlepší obraz o novorozence, nebo dětskou ilustraci. Přidejte pár slov, křestní jméno, datum narození, zapamatování změnit typografie s využitím písma, které nabízí náš online pomocníkem. Bude tedy mít hezkou ručník s kapucí na míru, narození populární dárek pro mladé matky.

Řešíme identickou reprodukci svého složení. Barvy a kontrasty bude rozjasněn naše barevné sublimační technikou, která prostupuje pigmenty přímo do materiálu. Udržet v čase zaručené navzdory myje stroje.

Personalizované dítě ručník je ideální dárek pro narození dítěte, navíc k mateřské oblečení, nebo jen potěšit příležitosti narozeniny nebo Vánoce. Nová maminka ocení jemnou pozornost a udržet ji personalizované dar dlouho pamatovat.

Ostatní dary kategorii „Personalizované Dětské oblečení“ by vás mohly zajímat:

Personalizované dítě ručník pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.