Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Zakázkový tištěný stůl set s levnou obrázku


Přizpůsobte si prostírání s suvenýr fotografii nebo obrázek z vašich přátel nebo vaše rodina.
Řazení: cena - popularita

Stejně jako krásně zdobené stoly a bavit se změnit styl pravidelně v závislosti na dni, hosté nebo jídla? Máte potíže s nalezením prostírání, které ladí s dekorem nebo které odpovídají vašemu vkusu? Máme pro Vás řešení s našimi personalizovaných dary, které přinese jedinečný nádech rozmarně souvislosti s jídlem. Vyměnit svůj starý papír prostírání s obrázkem prostírání personalizované s vytvořením vlastního výběru.

Popusťte uzdu své fantazii a vytvářet původní objekty podle vašich přání a váš styl. Nahrát své fotografie dovolenou suvenýr s krásnou krajinou pro změnu scenérie při večeři, vaše dětská kresba na jídlo středu, nebo obraz svého oblíbeného jídla nebo vaše nejkrásnější dort pro aperitiv vaši hosté. Nemůžete se rozhodnout? Vytvoření fotomontáž s mixem všech svých nejúspěšnějších receptur. Máte žádné omezení, nabízíme náklady na personalizaci.

Na Vánoce nebo narozeniny, dát prostírání osobní se svými blízkými

Také se domnívají, oslav, že označit rok nabídnout personalizované prostírání vyzdobit váš domov v originálním a slavnostním způsobem a vytvořit jeden běžec. Takže na Valentýna, překvapit svého miláčka (e) s večeří v jedné romantické lásky představoval prostírání, proč se se svým prohlášením o lásce a manželství. Vánoce a Silvestr, které pod každou desku, budou dávat rodinné čas vesele s ostatními inspirací než konvenční koule a girlandy. Na svatbu, vyzdobit váš domov s vlastními prostírání s obrázkem ženatý a překvapí vaši hosté budou rádi, aby jim jako suvenýr. Další nápad, pokud jste uspořádat narozenin vašeho dítěte, kopie chladné hry, hádanky, kvízy pro zábavu při čaji. A tak se celá rodina nyní, vyberte sadu 6 prostírání, které si můžete přizpůsobit! Každý člen rodiny bude mít svůj osobní savého papíru, protože to není žárlivý! Jedná se o dekorativní doplněk, který se rychle stane zábava kulatý stůl a potěší své hosty.

Reprodukční technika váš výtvor se provádí pomocí barevného sublimací. Pigmenty jsou impregnovány do materiálu výrobku, což zaručuje dlouhou životnost v čase. Takže můžete umýt a rewash svůj stroj tabulku bez rizika vymývání barvy. Můžete si vytvořit vlastní řadu domácí prádlo s našimi hadry a obrázků, ubrousky, které si můžete odpovídají své osobní savého papíru.

Zde je užitečným doplňkem kuchyně chránit váš stůl z skvrny a škrábance. To také oživit hodiny oběd nebo večeři. Díky přizpůsobení, budete schopni nabídnout módních předmětů, abyste obrazu nebo barvy vašeho interiéru. Jedná se o osobní dárek nabídnout pro Kolaudační párty, na Vánoce, narozeniny. Využijte naší dopravou zdarma skládat více kopií v různých stylech a pro každou příležitost.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro Vaření“ by vás mohly zajímat:

Nastavit vlastní tabulku pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.