Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Zvyk tiskl spodní prádlo nebo vyšívané s levnou fotka


Boxer, tanga, spodní prádlo, kalhotky, jen přizpůsobit své spodní prádlo s fotkou, obrázkem a zprávy. Nabízet bez moderování.
Řazení: cena - popularita

Existuje mnoho malých příležitostí, jak vydělat funs dary, mezi nimi i vlastní spodní prádlo je vždy hodně úspěchů! Spodní prádlo dělat si legraci dárky a levná, který bude oceňován pro všechny dobré bydlení.

Nabídka Níže se stal klasickým pro jednu pánskou jízdu. Použijte svou fantazii a vytvořit zprávu, která jim připomíná jejich mládí, jejich pubertální hlouposti nebo připomenout jim, že se on nebo ona je už ne "k dispozici". Mysli čerpat mezi symboly nabízených naší on-line konfigurátoru nebo stáhnout suvenýr foto a zábavné ilustraci přizpůsobit svůj spodky muž nebo žena Shorty. Vaše osobní značka toto jako předběžné svatbě s bílým kamenem a humorným té připomínat si vzal bláznivé chvíle, kdy byl jejich jediný mládenec.

Polyester zvyk spodní prádlo také zaručit slavnostní okamžiky v náladě k narozeninám (o) za přítele (e), nebo na Vánoce. Jemně zesměšňovat věku příbuzného nebo jinak gratuluji tyto krásné roky, výročí je často příležitost předat zprávu nebo vtipný nabídku. Nosit muže nebo malého individualizované kalhotky kalhotky s fotografií a zpráva je vždy zábava pro ty, kteří je přijímají. Na Vánoce ponožky také nabízejí sezónu!

Nabízíme individuální prádlo pro speciální příležitosti

Pěkný poselství lásky na mužskou nebo ženskou spodní prádlo může také velmi zlobivé Valentýna. Doplňovat boxer muže pro něj či dívka pod oblečení pro ni s sugestivní fotografie nebo obrázku, přidejte zprávu zlobivé, pozvání, aby hýčkat, prohlášení o lásce, nebo proč není vážný sňatku a jste hrál! Originálnější než červené a černé noční košili, srdce ve tvaru čokolády nebo šperky, je to perfektní dárek pro personalizované bez zábran páry a milovníky, s nádechem humoru.

Více na zem, komponovat skříň ve jménu každý z vašich dětí, je to dobrý nápad, aby klid v domácnosti. Aby se zabránilo argumenty mezi sourozenci a podniky vypůjčených "ilegálně", které se hašteří každý den, vytvořit klíčenku pro každou jejich jména nebo image svého oblíbeného hrdinu. Bude to snadné, aby dlužník při činu!

Přizpůsobit prádlo muž nebo žena, je jednoduché s naším průvodcem on-line. Co se týče svého složení, okamžitě zobrazit výsledky na obrazovce. Nahrát svou fotografii, nebo více, neboť přizpůsobení je neomezená a přidat text. Jsme věrně reprodukovat barvu, jas a kontrast záběru přes naše barevné sublimační technikou. Tyto pigmenty jsou impregnovány do materiálu a zaručují stabilitu v průběhu doby, po mnoha praní.

Vytvořte si vlastní spodní prádlo pro muže nebo ženy

Mužské nebo ženské spodní prádlo vám umožní překvapit své blízké s dárek nápad, jak zábavné a originální. String žen, cestou přes Shorty tanga, boxer muže nebo ponožky, šaty unikátní a originálním způsobem s těmito personalizované oblečení.

Vytvořte sami svůj příští narozeniny nebo Valentýna s Gravissimo! Objevte všechny naše přizpůsobitelné předměty pro potěšení kolem vás. Tričko Personalizované Tabulka Foto přes vlastní shell nebo foto hrnek, najdete to, co zaplnit celou rodinu s dárek nápad nebo cvičit neobvyklé!

Ostatní dary kategorii „personalizované oblečení“ by vás mohly zajímat:

Custom Spodní prádlo pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.