Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Nálepka, samolepky, nálepka personalizované s fotkou a textem

  • Nálepka vysokou cílovou papír.
  • K dispozici 20 rozměrů.
  • Samolepky přemístit
  • Dodání do 48 hodin.
  • Snadná instalace
  • snadná domácí dekorace
  • vysoká kvalita
  • věrnost barev a detailů vašich fotografií

Foto Lepicí obraz na stěnu


375,61 Kč
Bavte se zdobení svého domova s ​​touto nálepkou na snímek. Vyberte svoji fotografii a dostat své osobní nálepku ozdobou vašeho interiéru. - PVC samolepky High Density Polymer - Snadná instalace - Může být umístěn na zakřiveném povrchu - 20x20 šířku formátu 120x80cm
Foto Lepicí obraz na stěnu - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Text Lepicí obraz na stěnu


375,61 Kč
Vytvořte vlastní textové nálepku: bezedné nebo bílé okraje, pouze budou vloženy písmena na zdi. Můžete si vybrat barvu a umístění textu a policie ze širokého výběru. Umístěte text nebo citovat samolepky na dveře, přihlaste se kuchyň, pokoj, WC a samozřejmě na stěnách i sádrokarton do betonu. Všechno je možné: - Texty Přesný - název - citace - Místo - Místo - Expression - Text Citace nálepka je vhodná i pro profesionály v hledání komunikačního prvku. Expresní doručení možné v rámci 24 hodin. Cena závisí na velikosti nálepky a nikoliv počtem znaků. Můžete napsat tolik textů, jak chcete / může přizpůsobitelné oblasti. Perfektní dárek pro narozenin dítěte, pro vaše podnikání nebo pro vánoční dekorace. - PVC samolepky odlepitelné - Snadná instalace - Ne pozadí, žádný bílý okraj nápisy řezat. - Dostupné velikosti 20x20 až 120x80cm
Text Lepicí obraz na stěnu - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Tyto nálepky jsou velkým trendem současné době v interiérovém designu. Dávají charakter bílé místnosti a umožňují vytvářet prostředí, které vypadají jako ty. Jedná se o jednoduchý a levný způsob, jak ozdobit pokoj, obývací pokoj, kuchyň nebo v kanceláři, aniž by pokrývat všechny zdi tapety. Vyniknout a mají dekoraci, kterou neuvidíte nikde jinde, navrhujeme vytvořit svůj vlastní osobní nálepku.

K tomuto účelu je velmi jednoduché, nahrát své nejlepší fotografie. Dovolená krajina, která dělá sníte, obraz vaší rodiny vás dotkla, portrét někoho drahá pro vás nebo vašeho čtyřnohého přítele máte rádi obzvlášť ... ale také to může být kresba provedena vy nebo vaše děti, ilustrace na téma série, filmu, superhrdina. Popusťte uzdu své fantazii a plánovat své touhy na stěnách nebo nabídnout originální dárek!

Vlastní nálepka s fotkou osobním pro novou levnou a snadnou dekoraci!

Budeme realizovat svůj reprodukce ve vysoké kvalitě s velkou péčí při dodržování barvy, světla, kontrast a detail snímku. Naše samolepky jsou vyrobeny ve Francii z vysoce pevného PVC vinyl a vyskytují se v různých formátech. Můžeme také vytvořit lepidla na míru podle vašich potřeb a omezení. Chcete-li tak učinit, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře.

Jsou odlepitelné na vůli a jsou snadno nasadit na stěnách podle našich rad. Také nabízíme model speciálně pro dveře.

Personalizované nálepka bude relook na první pohled váš domov unikátně své vlastní obrázky. Jedná se o originální způsob, jak makeover cenu vašeho bytu, vašeho domova či kanceláře nebo jen změna atmosféry, aby vyhovoval vaší náladě. Budete mít uspokojení z toho, co vytvořil sám si dekorace.

Překvapte své blízké s tímto personalizovaným darem, který vám nabídneme pro zahájení domácnosti, pro Vánoce, pro narozeniny nebo jednoduše, abyste byli šťastní a změnili scénu.

Další dárky kategorie „Personalizované Fotografický tisk“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.