Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Nálepka MacBook Pro / Air Personalizované s fotografií či logem


Přizpůsobte si Apple MacBook s nálepkou s vaší fotografie nebo loga. Přizpůsobte si MacBook Pro sítnice, nebo tím, že je jedinečný a originální.
Řazení: cena - popularita

Milujete MacBooku a používat každý den? Pak léčit mu MacBook osobní nálepka! Snadné a rychlé nastavení tuto nálepku zcela vyrobené ve Francii bude dokonale přizpůsobí svůj model z nabídky více než 5 různých modelů.

Řezání nálepku bude ideálně hodí vaši konkrétní počítač odhalit hezkou jablko Apple je celý rozdíl a zobrazí vaše chuť na americkou značku.

Zvolit jakýkoli obrázek nebo jakýkoli obrázek, který se bude používat na výzdobu svého buňky, ať už je to MacBook Air nebo Pro. K dispozici v různých velikostech (11, 13, 15 a 17 palců), jste si jisti, najít nálepku pro Vás! Prostřednictvím on-line nástroje pro tvorbu, přidat jeden nebo více přímo osobní fotky na nálepce a vidět živě finální renderování. Můžete také vložit text, jméno, legrační zprávy nebo dokonce datum pamatovat významný okamžik. Policejní znaková projet po místech fotek a barvy pozadí, vše je přizpůsobitelné a dává vám flexibilitu ve svém osobním stvoření

Nabídnout tuto osobní dárek pro geek ve svém životě, který miluje svůj počítač! Tvůj táta nebo váš muž může milovat pouze ji ještě víc, když to stane na míru podle jejich vlastního vkusu pomocí MacBook osobní nálepku. Teenager budou také potěšeni s tímto originálním nápadem oslavit své 18. narozeniny nebo Vánoce. Můžete také nabídnout poblahopřát úspěch škole nebo mu poděkovat za jeho laskavost, učinil vám takovou službu. Tento levný dárek bude jeho účinek a bude spěchat k instalaci

Nabízíme individuální samolepky MacBooku geek, aby mu děkuji!

Rodina počítač může být ozdoben rodinný portrét, paměť minulých dovolených strávili společně, nebo nejlepší fotografie vašeho domácího mazlíčka, ať už je to pes, kočka nebo želva! Dítě jako rodiče budou rádi obdivovat kvalitní samolepku, které změní jejich šedé a nevýrazné MacBook do objektu jedinečné a originální výzdobou!

Pokud nemůžete najít své štěstí mezi naší nabídce originálního samolepky PC, tady je řešení! Dopřejte si představíte design, který vám vyhovuje, a že se vám líbí. Bavte se vymyslet, vytvořit a uspořádat své obrázky a text podle svého inspirace a vašich přání a užít si výsledky!

Spadají pro tento individuální dar, který bude přinášet radost všem majitelům notebooku, zda je či mág jednoduché uživatelské základní funkce. S velmi tenkou vinyl a odlepitelné, můžete snadno dostat perfektní výsledek bez bubliny. A když chcete změnit nálepku (nebo počítač!), Bude ji bezpečně odebrat z jakéhokoliv zbytku nebo značek na objektu. Váš notebook bude sportovní nový vzhled díky vlastní kůži, takže nečekejte vytvořit svůj vlastní!

Ostatní dary kategorii „High-Tech Personalizované darky“ by vás mohly zajímat:

MacBook nálepka Vlastní pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.