Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Samolepka, obtisk, Custom PC lepidlo fotografii nebo logo


Přizpůsobte si notebook s nálepkou s vaší fotografie nebo loga. Přizpůsobte si svůj počítač 13, 15 nebo 17 palců, což je jedinečný a originální.
Řazení: cena - popularita

Vytvořit jedinečný vzhled vašeho notebooku s touto sbírkou přenosných samolepek přizpůsobit! Foto, logo, symbol, design, text nebo báseň, uvolnit svou fantazii a vytvořit vlastní PC nálepku, která vypadá jako vy. Přidat manga motiv, humorný frázi nebo deklarovat svou lásku Lásku s velkými písmeny a užít si výsledky své pleti přizpůsobitelné počítače.

Prostřednictvím on-line nástroj pro vytváření, prohlížení přímo vykreslení přizpůsobení a mají položky, jak si přejete. Přidejte tolik grafiku, jak chcete, bez přizpůsobení je, že přidat jednu fotografii nebo několik! Chcete-li snadno držet svou nálepku nálepku doporučujeme použít stírací instalace.

Nabídnout tuto osobní dárek svému známému, kterého právě nabídnout nový notebook. Se ocení, aby bylo možné jej zdobí jedinečným způsobem a zároveň chrání jej před poškrábáním. PC personalizované nálepka zajišťuje snadné a také odstranit rychle a beze zbytků lepidel. Takže můžete měnit tak často, jak se vám líbí!

Užijte si osobní nálepku na výzdobu svého PC notebooku

Tento zvyk lepidlo je k dispozici v různých velikostech, aby se vešly většinu modelů notebooků v současné době na trhu k dispozici. Nálepka je velmi módní teď také zve do svých každodenních předmětů kromě vašeho interiéru! Také spadnout na notebooku nálepku a dát nový život do vašeho notebooku. Původní návrh samolepky slouží ke skrytí defekt nebo škrábanec na vašem počítači. Můžete se rozhodnout vytvořit trompe l'oeil nálepky pro humorným strany a potom textové nálepky se dostat zprávu svým přátelům.

High-tech dárek, který potěší nejmladší, ale i starší. Vaše babička unaví víc obdivovat tento krásný obraz ze svých vnoučat zdobících jeho počítač. Nabídněte mu u příležitosti 60 let nebo pro příští babičky party! Dekorativní samolepky na notebook, který nebude přestane obdivovat. Vše lze provést podle vašich přání: siluetu, americkou vlajku, reprodukci plakátu retro nebo prostě obraz vaší kočky!

Váš syn dostal dobré známky ve škole? Nebo to bude jeho debut na univerzitě? Chvalte jej tím, že nabídne mu novou nálepku, která jí umožní přizpůsobit styl na svém přenosném počítači a aby bylo jedinečné a její image! Obraz svého oblíbeného fotbalisty nebo logo značky, kterou miluje a voila! Obdržíte objednávku s našimi vhodných způsobů přepravy. To trvá jen pár minut nainstalovat osobní dar a překvapení bude celkem!

Dále nabízíme modely nálepky pro MacBook notebook, ale také na stěnách vašeho domova s ​​našimi samolepky na zeď, nebo vaše auto, s polepy aut. Tisk svůj vlastní nálepka je vyroben výhradně v našich francouzských dílnách. Tyto nálepky jsou vyrobeny ve Francii z kvalitního vinylového obtisk, který nabízí vynikající odolnost v průběhu času. Bez ohledu na oblast, kde chcete připevnit svou nálepku, být jisti, že výsledek bude na vás čeká!

Ostatní dary kategorii „High-Tech Personalizované darky“ by vás mohly zajímat:

PC Vlastní nálepka pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.