Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované nálepka auto nálepka lepidlo Foto a text

  • Nálepka vysokou cílovou papír.
  • K dispozici 20 rozměrů.
  • Samolepky přemístit
  • Dodání do 48 hodin.
  • Snadná instalace
  • snadná auto dekorace
  • vysoká kvalita
  • věrnost barev a detailů vašich fotografií

Nálepka ručení Foto nebo Logo


375,61 Kč
Přizpůsobte si svůj vůz s jedinečnou a originální nálepka s obrázkem nebo logem firmy. Bavte se zdobení vaše auto s nálepkou na obrázku s textem či dokonce slogan. Vyberte svoji fotografii a dostat své osobní nálepku vyzdobit svůj vůz. Zábavná málo zpráv, legrační logo nebo retro, nebo dokonce fotografie z dovolené, nic lepšího pro originální dekoraci. - PVC samolepky přemistitelné - Snadná instalace - 20x20 formátu na šířku do 120x80cm - neváhejte požádat o odhad pro určitou velikost. Můžeme Ořezávání a snížit jak je požadováno pro dosažení nejlepších výsledků. Make požadavek v objednávce.
Nálepka ručení Foto nebo Logo - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Text nálepka Car


375,61 Kč
Vytvořte vlastní textové nálepku pro Váš vůz: bez pozadí nebo bílých okrajů, pouze budou vloženy písmena na autě. Můžete si vybrat barvu a umístění textu a policie ze širokého výběru. Umístěte text nálepky na autě na dveřích, rám, střechy nebo zadních oken a skla. Všechno je možné: - Přesné texty - název - citace - Umístění - - Vyjádření - Citace Text auto nálepka je vhodná i pro profesionály a firmy, které hledají pro komunikaci s odolné proti povětrnostním vlivům kvalita produktu a slunce , Expresní doručení nebo Chrono možné do 24 hodin. Cena nálepka je závislá na velikosti nálepky a nikoliv počtem znaků. Můžete napsat tolik zpráv, jak chcete, na přizpůsobitelné oblasti. Praktický dárek pro zdobení svého podnikání a svůj vozový park. - PVC samolepky odlepitelné - Snadná instalace - Ne pozadí, žádný bílý okraj nápisy řezat. - Dostupné velikosti 20x20 až 120x80cm
Text nálepka Car - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Smrk svůj vůz v žádném okamžiku s osobním automobilu nálepku! Jak je snadné dát pryč, že bude vaše vlastní nálepka s fotografií, loga nebo textu oblékat dveře, okna nebo na střechu vašeho vozu s originalitou.

Otrávený s barvou karoserie vašeho auta? Chtít změnit, ale nemáte rozpočet, aby vám nový vůz? Tak si vybrat nálepku vlastní auto! Vytisknout logo, symbol, osobní fotografie nebo text v těle vašeho vozidla a upozornit! Ať už pro obchodní účely, nebo jen pro osobní zábavu, neváhejte a vyberte nálepku ke svému obrazu, jste si představoval sám sebe!

Vedoucí pracovníci budou milovat tuto novou myšlenku inzerovat na autě své obchodní nebo svými přáteli! Přidejte logo vaší firmy, provádíme přepracování, Ořez pro perfektní povrchovou úpravou. To trvá jen pár minut nainstalovat lepidlo na těle pomocí následujících naše doporučení pro instalaci a používání škrabky stanoven volitelný.

Personalizované nálepka vyzdobit svůj vůz s logem, obrázkem a textem

Na kapotě, kufru, bočních oken nebo dveří, ukázat svůj styl tím, že instalace tohoto vlastní auto nálepku s fotografií nebo zprávu. Přemýšlejte o tom, které nabízejí tento jedinečný a originální dárek pro někoho, kdo právě nabízejí nové auto nebo kdo má vášeň pro sport. Získat obrázek symbolizující vášeň a překvapit je s lepidlem ve svém obraze! Pro muže nebo ženu, bude to dělat originální osobní dárek k narozeninám nebo k Vánocům.

Pokud vaše dcera právě obdržel svůj řidičský průkaz a to jen proto, aby si dovolit své první auto, chválit ji s tímto originálním dárkem. Přehrajte báseň nebo frázi drahý jeho srdci. Ona ocení nepochybně tento jedinečný nálepku, která bude zdobit své vozidlo s stylu a trendu.

Tyto samolepky modely jsou k dispozici v mnoha formátech (od 20x20 cm do 120x120 cm), který umožňuje, aby se uvolnil své touhy a vaši představivost. Váš výtvor bude vytištěna bez bílém pozadí, izolované získat nejlepší možné.

Další dárky kategorie „Personalizované Fotografický tisk“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.