Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované pero s vyrytým textem propiska, pero nebo roller


Přizpůsobte si pera rytím zprávu nebo jméno. legendární značky perem nebo Rollerball jsou rytím: Parker, Waterman.

personalizované pero : populární

Gravissimo přijala zvláštní péči při výběru svých personalizovaných pera pero, kuličkové pero nebo tužku a dokonce personalizovaného vybrán z nejlepších značek na kvalitu a eleganci svých produktů: Waterman, Parker, diplomat, Swarovski, Balmain Avenue, Ohto ... Ideální pro úspěšný den dárek matky nebo pro firemní dárek.

Rozpoznatelné mezi tisíci díky své punč je Waterman nabízejí dokonalé provedení: elegantní, lakované tělo, satén nebo matný, ušlechtilé a drahé kovy, zlato plnicí pero z oceli s ryzího zlata nebo ryzího zlata. Nastavitelný pero klasický styl, který bude apelovat na autentických mužů. Tento dar kvality může být nabídnuta zejména poblahopřát přítele nebo člena rodiny u příležitosti mimořádné akademické nebo profesní úspěch! Také zvolit originální pero Waterman u příležitosti významné jubileum jak 18 let svého syna nebo 50 let svého tátu! Užijte si zhotovení vyrobený ve Francii pro své vlastní objekty s Gravissimo. Specialista na rytí a osobní dary nabízí kancelářské potřeby přizpůsobit za váš dar nebo původní obchodní dárky.

Krásná osobní a ryté pero s názvem

S chromovanou ocel nebo kartáčované povrchy, moderní design a precizní pozorností k detailu, osobní značka pera Parker zůstává nadčasový. Psaní se objevil u nové generace "Parker IM" s jedinečným pocitem lehkosti a plynulosti v písemné formě. Tato slavná značka zaručuje spolehlivost, přičemž je přístupná menším rozpočtem. Udělat originální osobní dar paní svého dítěte s tímto modelem IM Roller Urban prémie modré a černé barvy. Bude mít radost z této krásné laserové gravírování s jejím jménem nebo iniciály, které umožní tento jedinečný pero a vzácný v jeho očích.

Původní formy Diplomat modelů jsou kombinovány s úžasným výkonem: perfektní psaní za všech podmínek, dokonce i nejextrémnější, alespoň 50 ° C, v místě, hlavou dolů v prostoru díky ... tlaková náplň. Vlastnosti, které bude určitě odvolání muže a moderní ženy. Zde je invenční nápad překvapit svého dědu, kteří stále dávají přednost papíru na klávesnici. Ať je to hořet s jeho jménem nebo přezdívkou hezké dát mu od dětství a určitě ohromí vaše dědečka pro jeho další narozeniny!

Kolekce Swarovski je určen pro ženy elegantní a okouzlující s ozdobným modelem, ty, kteří milují odrazy známých krystalů kolem krku nebo zápěstí shledávají odrazy v průhledném těle článků. Dárek pro ženu, která bude nepochybně účinek jako pero svatbu. V tomto světě, kde je technologie, přičemž po zbytek, každý stále musí psát z času na čas! Zde barevné modely snadno se vejde do kabelky. Se svým atraktivním sáčku, budou chráněni! Tvoje máma nebo vaše přítelkyně jistě pozdraví svou fantazii pro tuto jedinečnou myšlenku.

Nabízejí unikátní dárek ryté pero

Značka Balmain rovněž nabízí krásný řadu rytých pera za nízké ceny. Vyberte personalizovaný pera levné, že bude ideální nabízet propagační pero, s vyrytým logem vaší. Najdete v kolekci Balmain, krásné ozdoby pera, ale také modely s perem, velmi vhodné použít dotykovou plošku. Komunikace u objektu vám umožní podporu svého podnikání levně a originálním způsobem. Objednat tužka reklama nebylo nikdy jednodušší! Vytvořit rytí, zobrazení výsledků a potvrzení objednávky. Nabízíme časové značkování a velmi rychlou dodávku včetně expresního doručení do 3 dnů, nebo Chrono do 24 hodin.

Všechny výrobky jsou dodávány v originálních krabičkách, se vztahuje záruka výrobce (do 3 let) a jsou vyryty laserem s maximální pečlivostí. Nyní již můžete vymyslet svůj osobní zprávy, důležitá data, iniciály, název, citát (...) a vybírat mezi peří kouli nebo na personalizované pero! A pokud se nerozhodnou jste zvolili pera nebo pero set box (dřevěný model velmi ekologický například) pro tuto kvalitu. Zakázkový propagační výrobky jsou nyní trendy a může si dovolit nabídnout jedinečnou obchodní dárek pro vaše zaměstnance či zákazníky na konci roku prázdnin. Také se snaží klíče USB, nýbrž pouze reklamní čepice s foto potiskem nebo vyšívané s textem.

Zde je originální dárek ryté cenově nabídku s jedinou zprávou podpořit kandidáty přezkoumat, na oslavu odchodu do důchodu, je prostě oslavit narozeniny nebo potěšit na Vánoce! Je to také ideální dárek obchod s propagačním pera jako reklamní předmět. To je skutečný dárek, který může být nabídnuta kromě našich dalších dárky, jako jsou personalizované Zippo zapalovače, foto hrnky, trička vytisknout nebo personalizovaná podložka pod myš. Reklama u objektu může být prostřednictvím reklamních klíčenek pro menší rozpočty nebo brašny či vyšívané ručníky. Ať už si vyberete high-tech produkty či spíše dekorativní předměty, jako jsou hodiny nebo samolepkami, předat jednu zprávu!

Ostatní dary kategorie „Dárky pro Personalizované úřad“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.