Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Spotřební a operace hledání pro pero


pera dodávky budou dobíjet své zásoby po větší autonomii.
Řazení: cena - popularita

Chystáš nabídnout personalizované pero k narozeninám, odchodu do důchodu nebo Vánoce. Naše výrobky mají pověst kvality z nejlepších značek, Waterman, Parker, diplomat ... a dělat nádherné dárky, které chceme udržet dlouho. Kromě toho, není nic víc frustrující, než dát dárek k zásuvce když to není kompatibilní spotřební pera a stává nepoužitelným. Nebojte se, jsme také mysleli inkoustových náplní přizpůsobených našich produktů.

Naše modely jsou následovány výrobci a staly nestárnoucí klasika. Budete snadno najít spotřební kotce pro každého z nich. Nabízíme modré nebo černé inkoustové náplně pro personalizované propisovací modelů Waterman, Parker nebo Swarovski.

Objednejte si své zásoby pera doprovázet váš osobní dárek!

Pernaté modely jsou dodávány s originální kazety. Nicméně, my doporučujeme objednat některé nové kazety. Tím se ušetří nový poštovné a nebudete zaskočeni když dojde k poruše inkoust.

Všechny naše výrobky jsou prezentovány v výrobcem box, ale můžete také zabalit více prestižní nastavení. Naše dárkové krabičky, nesoucí image značky, může obsahovat až dvě místnosti a případ tkaniny pro ochranu každý den do tašce nebo v kapse. Jsou elegantní a jsou samy o sobě dostačující, není potřeba dodatečných papíru dárek.

Personalizované pero je perfektní dárek k narozeninám, Vánocům, u příležitosti událost, jako je například odchod do důchodu nebo povýšení, nebo jen dopřát. Prezentovány v elegantní krabici, bude to nejkrásnější efekt.

Ostatní dary kategorii „personalizované pero“ by vás mohly zajímat:

Spotřební Pens pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.