Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Pro montáž na stěnu a visí osobním klíčem s obrázky + Text


Přizpůsobte si klíčovou nosnou stěnou s osobním fotografií a zprávy. Originální Předmětem dekorace na vchodu do Vašeho domu či bytu.
Řazení: cena - popularita

V průběhu doby se počet klíčů, které musí mít osoba násobí. Klíče od domu, auto, garáž dveře do schránky, stůl, úschovna kol, atd, atd .. dvojice klíčů se shromažďují v domě. Řešení spočívá nepochybně v investování konzolu pro klíče instalované s výhodou ve vstupní hale domu. A pro ty, kteří mají rádi originální výzdobu a neobvyklé, za opěrnou stěnou pro vlastní tlačítka s obrázky a texty dle vašeho výběru.

Zdobí vchod do vašeho domova v originálním způsobem s jedinečným a praktický dárek: podpora stěna pro vlastní tlačítka

Není třeba čekat až do konce roku Valentýna nebo výročí milovaného člověka, aby mu osobní dar nabídnout. Může potěšit někoho, koho obzvlášť ocení každý den v roce. Musí stále létat výběrem dárkového původní domov, který je určitě ji potěšil. A Bůh ví, že osoba, která je drahá pro vás má tašce nebo v kapse vstát ze dne na den. Na vině je samozřejmě nespočet dvojice klíčů, které se objevují téměř každý týden po boku tradičních klíče od domu a auta, koupi zámku nebo dočasný pronájem boxu odpovídajícím způsobem zvýšit množství klíče a riziko ztráty nebo chyby drahých sezamu.

Řešení je jistě v uložení dvojic klíčů, které množí viditelně. A tím, že nástěnný držák pro vlastní klíče je perfektní způsob, jak neztratil své klíče! Je proto velmi naléhavé nabídnout tuto předložit člena svého doprovodu může být blbec. To bude stačit vybrat ten správný fotografii a přizpůsobit ho osoby, které vám dodat zvláštní náklonnost a získat původní objekt dekorace nabídnout. Ber to jako pro originální svatební dar. Novomanželé budou rádi, aby si každý den nejlepších snímků pořízených během nejlepší den svého života.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro vstup“ by vás mohly zajímat:

Pro montáž na stěnu Custom Key pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.