Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Hull Surface RT zvyk tiskl s fotografií


Přizpůsobte si shell Microsoft Surface RT s vlastní fotografií a zprávy. Originální dárek pro maniaky.
Řazení: cena - popularita

Chcete-li nabídnout osobní dar v závislosti na osobě, která jej obdrží? V digitálním věku, téměř každý má tabletu. Ochranný kryt s fotkou a textem dle svého výběru se spojit příjemné s užitečným tím, že nabízí jedinečný a velmi originální dárek.

Díky svému čistému designu nástroj a snadno ovladatelný, umožňuje plně Gravissimo vytvořit vlastní RT Surface případ pro váš tablet. V závislosti na vašich preferencích, vašich preferencích a vaší chuti si můžete vybrat mezi obrazy jsou k dispozici na webu, nebo nahrát obrázek nebo osobní fotografii, přidejte text, stejně jako jména nebo nápisu, a dokonce vybrat barvu pozadí všech dostupných barev. Ideální nástroj pro vytvoření přizpůsobeného RT Surface případ!

Chraňte svůj tablet Surface RT s vlastní případ s fotkou a textem dle Vašeho výběru pro zakázku dárek

Gravissimo nabízí snímek pro vaši kvalitu povrchu RT trupu, ultra odolného plastu a má měkký vnitřek chrání obrazovku tabletu. S plánovanými škrty, můžete přístup ke všem funkcím, jakož i spojení z nabíjecího systému a rychlý a snadný způsob, jak konektor pro sluchátka. Díky své ideální rozměry a ultra lehké, bude této fotografie shell umožňují přizpůsobit svůj tablet zveřejnit svůj styl!

K narozeninám, zvláštní příležitost, Vánoce nebo Den matek, nebo jen pro potěšení nabídnout vám vytvoří překvapení a údiv přes personalizované dar zcela potěšit člověka, který ji přijímá. Gravissimo Všechny výrobky jsou vyráběny a baleny ve Francii a jsou zaručeny 100% spokojeni. Zasláním bezpečné a ultra rychlý, vaše vlastní objekt může být dodán do 24 hodin po celé Francii výběrem možnosti Chrono.

Ostatní dary kategorie „Telefon na tabletu má zakázku Case“ by vás mohly zajímat:

Hull Surface RT Custom pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.