Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Tričko tričko foto + levnou textu zvyk tiskl


Naše přizpůsobitelné trička jsou jedinečné a originální způsob, jak zajistit levné oblečení pro bláznivé noci nebo úspěšné výročí.
Řazení: cena - popularita

Není nic víc vzrušující než jít do akce s t-shirt vytvořit sám podle jeho vkusu a přání! Nabízet jako svatební dar pro chlapce pánskou, narozeniny nebo jen při této příležitosti. Originální a zábavné oblečení budou smát, zábavné a dotknout své přátele nebo vaši rodinu. Vytvořte si vlastní nebylo nikdy jednodušší s Gravissimo! Na přední a / nebo zadní straně v závislosti na modelu potisk triček vybrat, zobrazit vaše oblíbené fotografie rodiny a doprovázet je s legrační zprávy, logo nebo vyznání lásky ,

Přizpůsobení dětského trička nebo dámské tílko je originálním řešením pro vytvoření originálního oděvu pro své blízké. Nechte svou představivost jít a vytvořit módní značky nebo originální tričko tisk naplněný humorem. S naším on-line nástrojem budete moci importovat vizuální a přidat text v písmu dle vlastního výběru ze širokého výběru. V maximální lhůtě 7 pracovních dnů obdržíte objednávku a zajistěte si kvalitu sítotisku díky výrobní výrobě realizované v našich dílnách v RUMILLY.

Unikátní fotografie košile potěšit své přátele

Nabízíme širokou škálu přizpůsobitelných triček různých barev a pro celou rodinu. Seznamte se s našimi modely tričko nebo tílko ženu přizpůsobitelný což vám umožní nabídnout jedinečné personalizované dárky ke Dni matek nebo Valentýna. A pro svého otce nebo váš nejlepší přítel, zvolte jednu z našich triko k dispozici v různých barvách a vlastní pólo, s jeho výstřih a malou přední kapsou. Nejmladší nejsou vlevo s trička dítě dítě nebo fotografii těla.

Přizpůsobte si košili on-line je hračka. Můžete přidat svůj vlastní tisk na fotografii vašeho výletu, obraz, zpráva, text nebo jen křestním jménem. Z počítače importovat představu o naší asistentky a uvědomujeme. Fotografie dárek vytvořit během několika sekund! Představte si, že vaše vlastní košili, a zkontrolujte výsledek. Budete mít možnost předělat svůj šatník tím, že vytvoří svůj vlastní osobní oblečení, které vám vyhovuje!

Pro originální dárek nápad, vypadají mezi našimi sportovního oblečení, jehož košile z mikrovlákna kulatým výstřihem, což umožňuje přenos vzoru svého výběru na perfektní tkaniny pro vaše posilovny sezení! Můžete si také vytvořit Geek tričko překvapit svého muže a dejte mu úsměv. Bavte se odklonit velké klasiky sci-fi vytvořit svůj vlastní jedinečný styl! Noste ji pod bundu nebo v létě, bude tričko žena splnit zvolený ze svého srdce, svůj svatební výročí či na Vánoce Už to tištěný s fotografickou suvenýr svého páru, doprovázené "Miluji tě", to bude vždy dělat svou efekt!

Nabízíme individuální tričko s původní fotografie

Sublimace technika poskytuje vlastní fit, přesné a pozorování barevných prvků. Neexistuje žádná šance, že vaše tisková tričko může slábnout s časem, protože barva se napouští do textilního vlákna, vaše vlastní tričko bude bezvadný i po 20 pasážích ve stroji. Technologie, která nabízíme (sublimace) nabízí mnohem lepší výkon v průběhu času, než je obvyklé textilní semišování.

Pokud tisková tričko nevyhovuje, máte také možnost zvolit si vlastní mikiny, kabáty a dokonce i košile s krátkým rukávem přizpůsobit. Vyjádřit sám sebe a dát osobní dar levnou na léto! Gravissimo se specializuje na potisk textilu a zaručuje personalizované t-shirt levné, ale kvalita s hmotností 190 g / m2, a polyesterové tkaniny, bavlněné pocit. Kromě košile přizpůsobit, neváhejte objednat další z našich fotografií objektů, aby bylo možné naplnit ty miluješ. Kulatý fotografie podložka pod myš, šálek nebo hrnek, prostřednictvím telefonu skořápky, klíčenka, ale i osobním zástěry výšivkou či klobouk dokončit svůj vzhled, uhodli jste, tisíce položky čeká na vás, aby začít vytvářet osobní dárky pro celou rodinu!

Ostatní dary kategorii „personalizované oblečení“ by vás mohly zajímat:

Trička pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.