Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Zakázkový dřevěný stůl s fotografií pro dekoraci


Personalizované dřevěné stoly jsou pojištění vystavovat své vzpomínky tím, že umístí fotografie vašich blízkých.
Řazení: cena - popularita

Najít naše nástěnné obrazy v různých formátech přizpůsobit. K dekoraci každé místnosti v domě, vlastní dřevěný stůl je perfektní. Oba kvalita a elegantní, bude to vám umožní zobrazit vaše oblíbené fotografie z rodiny, dovolenou nebo rodinu. Nabídnout jako dárek ke Dni otců nebo svátek takových matek!

Silnější než konvenční fotorámečku a poskytovat lepší život do obrázku, můžete tyto objekty dovolit pro každou příležitost: Vánoce, narozeniny, křest, narození či svatby.

Řada vysoce kvalitního dřeva pro vlastní vyrobené

S sublimace technice přizpůsobit svůj dárek, váš obraz je zakotven přímo v materiálu, což zajišťuje odolnost v průběhu času.

Takže, pro jedinečný dárek a kvalitě, jste našli perfektní nápad! Že toto potěší muže i ženy, ale i pro děti, které budou potěšeni vyzdobit svůj pokoj s snímek svých nejlepších přátel nebo jejich oblíbené celebrity. Šťastní rodiče budou rádi přijímat snímek s obrázkem své dítě.

Nabízíme individuální dřevěný stůl s fotografií do vašeho obývacího pokoje

Zda náměstí, v výšku nebo na šířku, vlastní dřevěný stůl nebo dřevěná stěna rám je originální dárek a levné, že bude apelovat na všechny vaše blízké! Kromě pěkné fotografie, můžete také přidat text, zprávy nebo název, a to prostřednictvím naší přizpůsobení průvodce, který vám umožní vytvářet a představit současnost originální a levné potom zobrazit vykreslování vašeho výtvoru na být jisti, že se vám to hodí. Zvolte písmo, přidat efekt na snímek, a voila, které jste vytvořili skutečný dar sebe! Zbývá jen pro naše týmy dát k dispozici své odborné znalosti a vaše objednávka bude doručena během několika dní.

Ostatní dary kategorii „Vlastní produktu Tabulka“ by vás mohly zajímat:

Vlastní tabulka Wood pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.