Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Custom ubrus s potiskem levnou obrázku

Personalizované Malba Panoramatický fotoplátně


564,77 Kč
Tento panoramatický Vzor této tabulky je ideální pro fotografie krajinných panoramat. Definována šířkou poměru mezi výškou, která se rovná ½, panoramatické fotografie má světlou budoucnost před sebou a Gravissimo nabízí konečně držák pro tyto velmi velkých obrazů jsou fotografie z dovolené, svým výjimečným výhledem na hory, měst a pláží , Dotek rozhraní na Gravissimo vám umožní přizpůsobit své fotografie, včetně jejího kontrastu a jasu. Vytvoření fotografickou tabulku je tedy zcela transparentní. Pěkný dárek s fotkou své rodiny pro vaši babičku nebo dědečka, narozeniny nebo Vánoce.
Personalizované Malba Panoramatický fotoplátně - 20 x 60 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malířské plátno foto HD


321,57 Kč
Přizpůsobte tuto tabulku bestseller plátno pro váš obývací pokoj nebo ložnice s fotkou a zprávou. Tady je dobrý dárek nápad! Zvětšit jednu ze svých fotografií na této vysoce kvalitní plátno a můžete obdivovat každý den ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo u vchodu do domu. Skvělý osobní dárek pro Den matek nebo otců, výročí nebo Vánoce. Vyberte si z naší dimenzi 8 čtverců nebo obdélníků formátů a dopřejte! Namontovaný na dřevěném rámu, bude malířské plátno lze zavěsit na stěnu ihned po obdržení. Zde je dar, který bude jistě osloví na Vánoce, narozeniny nebo jen pro zábavu!
Personalizované Malířské plátno foto HD - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto Canvas Black & White


456,41 Kč
Klasický stůl s tímto vlastním plátno úplně v černé a blanc.Idéal upozornit na obrázek, který chcete pověsit nad postel nebo v hlavní místnosti. Tady je dobrý dárek nápad! Zvětšit jednu ze svých fotek na stole a my jej automaticky použije černou a bílou vrstvu vytvořit moderní a elegantní dekorace ve vašem maison.La personalizované plátna je připraven k zavěšení na stěnu ložnici nebo obývacím pokoji , Toto personalizované dar bude lákat celou rodinu a budete zvěčnit významnou událost.
Personalizované Malba Foto Canvas Black etamp; White - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno Squared


456,41 Kč
A originální design, objevit tento ubrus s efektem sítě! Přizpůsobte této fotografie vlastní tabulku pro váš obývací pokoj nebo ložnice. Zde je jeden nápad, originální dekorace dárek! Zvětšit jednu ze svých obrazů na plátně, na kterém je aplikován mřížku vrstvy nejkrásnější nízkovýkonových tabulky plátno je namontován na dřevěném rámu. Po přijetí můžete přímo pověsit na vánoční mur.Pour nebo do paměti důležité události jako jsou svatby, křest či narozeniny, dát mu osobní dárek pro vaše blízké a zachytit své nejlepší fotografie.
Personalizované Malba Foto plátno Squared - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno Nashville


456,41 Kč
Ubrus efekt zvyk vytratil Nashville dává styl snímků, jako kdyby byly pořízeny se starým spotřebičem photo.Voilà skvělý dárek vymalovat svůj domov! Vyberte si jeden z vašich nejlepších snímků, na kterých je nanesena vrstva nejjemnější Nashville effet.Pratique k instalaci, bude obraz malba být dodáván připravený k zavěšení na stěnu vašeho výběru! Vánoce nebo Kolaudační párty, nabízejí vlastní tabulku, která zvýší vaše rodinné fotografie!
Personalizované Malba Foto plátno Nashville - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno Složení


672,86 Kč
Rozhodnout se pro originalitu s tímto vlastní malířské plátno se skládá ze dvou obdélníkových rámů pro uskutečnění "galerie" vysoké définition.Craquez pro tento nápad originální výzdobou! Vyberte si pár fotografie nebo obrázku, který bude moci "cut" na polovinu! Během několika minut můžete vytvořit vlastní dar hodný umělecké dílo. Po přijetí můžete okamžitě pověsit plátno obraz na stěně místnosti nebo obývacího pokoje.
Personalizované Malba Foto plátno Složení - Double obdélník 40

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno Složení # 2


1 024,15 Kč
Buďte originální tím, že nabízí personalizovaný plátno řadu skládající se ze dvou čtvercových rámů pro moderní dekor! Dostupný ve 2 velikostech, tato tabulka snímek, který bude vytvářet nekonvenční a originální výzdobu ve vaší ložnici, váš obývací pokoj nebo vstup vašeho domova. Vylepšete své fotografie s vysokým rozlišením tisku na kvalitním plátně namontované na dřevěném rámu a připraven vpravo installée.Offrez této originální personalizované dárek svým blízkým k narozeninám, nebo jako svatební dar!
Personalizované Malba Foto plátno Složení # 2 - Double náměstí 40

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno Sedmdesátá léta Love


456,41 Kč
Na Valentýna, nabízejí volnost v letech originální dárek s tímto zvykem ubrus! 70 jsou známy jako synonymní let svobody týkající se lásky. Najít Touto novou nabízejí tento nápad dárek Sedmdesátá léta lásky. Nyní jde do mužů a žen, které hledají více romantiques.N'attendez dárek, vytvořit jednu z vašich fotografií s nápadem deco Valentýna pro vás!
Personalizované Malba Foto plátno Sedmdesátá léta Love - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno Shariko


456,41 Kč
Tento zvyk tabulka Pop Art Shariko bude provedena z vlastního photo.Gravissimo nabízí tento dárek pop-artu vytvořeného ze svého snímku. Vytvořit tuto tabulku snímku pop art jako lidé, na kterých vám záleží a dát jim osobní dar značení! Nechte své fantazii, změnit barvu a formát vaší fotografie v mžiku přes naše rozhraní tvorby online.
Personalizované Malba Foto plátno Shariko - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno Láska Teddy


456,41 Kč
Dárek: vlastní tabulka amourVous obraz Teddy hledal fotografie dárek pro svou spřízněnou duši oslavit Valentýna nebo vaše výročí? Ubrus byl vyroben pro vás projekčního týmu Gravissimo. Tento originální dárek odhalí svou lásku otevřeně takže nečekejte nutně 14.února odhalit svůj sentiments.Voici personalizované dárek pro všechny milovníky!
Personalizované Malba Foto plátno Láska Teddy - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno Bonne Maman party


456,41 Kč
Tento zvyk tabulka Šťastný den matek bude provedena z vaší fotkou a perfektní individuální dárek pro matky den! Gravissimo nabízí tuto tabulku obrázek vytištěný ze svých osobních obrázků. Vyberte si rodinnou fotografii nebo obrázek významnou událostí, přidejte text nebo datum a voila! Vytvořte tento plátno ve snímku vaší mámy a nezapomenutelný dárek! Popusťte uzdu své představivost a vytvořit na první pohled dárek pro festival matek samoživitelek přes náš on-line nástroj pro přizpůsobení.
Personalizované Malba Foto plátno Bonne Maman party - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno Valentine Double Heart


456,41 Kč
Postav si tabulku s obrázkem a dát jí, co Valentýna dárek zvykem mu říct, že jste stále v lásce, nebo vyjádřit svou lásku poprvé. Myslet ve velkém a nabízejí řadu až na obří plátno 120x80 pro tento original.Gravissimo nabízí tento nápad dárek vyrobený z vašich vlastních fotografií. Vytvoření této tabulce snímek obraz vašeho vztahu a dát osobní dar značení!
Personalizované Malba Foto plátno Valentine Double Heart - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto Canvas Red Heart


456,41 Kč
Dar myšlenka svátku lásky: Tabulka červené srdce personalizované plátno sv Valentin.Avec tento obrázek francouzského kvality, budete říkat lásku svého života, jak se ti to líbí. Tvar tohoto daru není jako ostatní přizpůsobit odhalují hloubku svých citů a jejich intenzitě. Během svátku lásky, to je pro páry z celého světa, aby deklarují svou lásku. Nečekejte, rozpálit svého domova s ​​touto nezvratný důkaz lásky během Valentýna.
Personalizované Malba Foto Canvas Red Heart - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno Heart Gold


456,41 Kč
Zachytit svou lásku na Valentýna, svatební dar nebo k narozeninám mariage.Rien více originální než vytvářet obraz pro personalizované dárkové tabulky uspěl. Z vašeho nejkrásnější obrázky točivého momentu, obraťte se na personalizované obraz na plátně namontovaný na dřevěném rámu a vytvořit vlastní tabulku k radosti svým partnerem nebo compagnon.Choisissez vašeho formátu, váš nejlepší záběr av mrknutí, vytvořit jedinečný dar přes náš rychlý a intuitivní online průvodci.
Personalizované Malba Foto plátno Heart Gold - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované malířské plátno fotografie Abeceda


510,72 Kč
Tato tabulka bude abeceda z nejlepších fotografii vašeho enfant.Gravissimo nabízí tento nápad dárek pro děti vyrobené z fotografie svého syna nebo dcery. Vytvořit tento vlastní tabulku obrazu abecedu, aby se zdobí pokoj podle svého dítěte. Začíná se naučit číst? Co by mohlo být originálnější než aby mu poskytne osobní dar, který je jak praktické a dekorativní!
Personalizované malířské plátno fotografie Abeceda - 30 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno Medvídek Rose


456,41 Kč
Dárek: medvídek obraz RoseVous tabulka hledá fotografický dar na výzdobu místnosti malé holčičky? Tato tabulka personalizované plátno byl vytvořen pro vás projekčního týmu Gravissimo. Tento originální dárek vám umožní nabídnout osobní dar, který bude překvapit své blízké!
Personalizované Malba Foto plátno Medvídek Rose - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno růžové srdce Graphic


456,41 Kč
Co by mohlo být víc než přátelský dar od srdce k narozeninám, Den matek nebo Valentine Gravissimo nabízí tento originální nápad: vlastní tabulku srdce a květiny pomocí oblíbené fotografie, ten, který potěší vaše kolem víc než cokoli jiného. Tato přizpůsobitelné obrázek malba plátno namontované na podvozku je fantastické personalizovaná dárkem, překvapivé a že potěší pokaždé!
Personalizované Malba Foto plátno růžové srdce Graphic - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno of Love Card


456,41 Kč
Neváhejte! U příležitosti Valentýna, nebo ukázat svou lásku, bude váš nejlepší karta být ten, který obsahuje obraz vašeho vztahu. Toto personalizované dar umožní, aby vaše původní interiér ctít pocity sdílíte s milou. Tento graf obraz je větší než prohlášení, je to hymnus na lásku a romantiku! Vaše fotografie fotografie láska karta může být namontován na podvozku 2 nebo 4 cm a je k dispozici ve velikostech od 8 nejmenšího po největší!
Personalizované Malba Foto plátno of Love Card - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Tabulka na zakázku Photo Barokní rám plátno


456,41 Kč
Originální dárek na Valentýna nebo Den matek! Deklarovat svou lásku tím, že nabízí romantickou Valentýna dárek od fotkou svého páru. Nebo, řekni mámě, že milujete s tímto malování fotografii personalizované s nejkrásnějším záběr svých dětí! Buďte kreativní a překvapit své blízké originálním personalizované dárek!
Tabulka na zakázku Photo Barokní rám plátno - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno Halloween


375,61 Kč
Tento zvyk fotografii ubrus speciálně navržen pro Halloween je dekorativní nápad pro dětském pokoji. Vyberte si obraz svého dítěte se oblékat duchy u příležitosti 31. října. Všichni jeho přátelé raffoleront.Votre obrazu budou vytištěny na plátně s vysokou pevností s vysoce kvalitní a tiskařské techniky professionnelles.Votre tabulka fotoplátně může být namontován na podvozku 2 nebo 4 cm a bude velmi originální osobní dárek!
Personalizované Malba Foto plátno Halloween - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Painting fotoplátně Šťastný Valentýna film


456,41 Kč
Vaše pár je známá v Hollywoodu! Ukazují svoji polovičku výběrové řízení (e) máte zdroje, pokud jde o tvůrčí originality. V doprovodu kytici květin, bude váš Valentine být romantický a okouzlující odporně s tímto vlastní stůl fotografie Šťastný den svatého Valentýna. Použití obrazu, vytvořit vlastní dar, který bude dokonale ladí s náladou vašeho interiéru.
Personalizované Painting fotoplátně Šťastný Valentýna film - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno Pink Heart


456,41 Kč
Vytvořte si vlastní Valentýna dárek! Při výběru mezi své nejlepší snímky do foto dárek na plátně namontován na dřevěném rámu a připraven k zavěšení na zeď. Přizpůsobte si Valentýna dárek pro vytvoření nezapomenutelné vzpomínky v tomto malování na plátno Heart Rose.
Personalizované Malba Foto plátno Pink Heart - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto Canvas Red Heart Spiral


485,19 Kč
Den milenců je Valentýn! S vaší fantazii a jednoho ze svých nejkrásnějších fotografií, vytvořte Valentýna dar své sny! Gravissimo nabízí tento nápady na fotografické dárky vytvořené z vaší fotografie. Představte si tuto tabulku fotografii personalizované Red Heart Spirála na obraz lidí, kteří jsou drahá pro vás a dát jim nezapomenutelný osobní dárek!
Personalizované Malba Foto Canvas Red Heart Spiral - 30 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno Starlight


456,41 Kč
Vlastní tabulka velmi Design plátno s Starlight.Vous skutečně mají byt nebo dům pak tento módní tabulka Starlight přinést konečný nádech originality ve vaší dekorace. Zde je skvělý dárek! Vaše oblíbené fotky budou zvýrazněny s tímto původnímu účelu. Vezměme si nabízí tento jedinečný dar potěšit a překvapit je, ať už na Vánoce nebo Den otců.
Personalizované Malba Foto plátno Starlight - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno Kelvin


456,41 Kč
Tabulka osobní plátno, jehož snímek je zažloutlý efektem pleti? Zde je obrázek elegantní stolní řešit barvy místnosti ve svých maison.Choisissez do jedné ze svých nejlepších fotografií na této tabulky, která bude uplatněna vrstva Kelvin original.Ce velmi osobní dárek mohou být nabízeny jak pro narozeninám že na Vánoce Namontovaný na dřevěném rámu, bude to potěší celou rodinu a může být instalován velmi rychle v obývacím pokoji nebo ve svém pokoji.
Personalizované Malba Foto plátno Kelvin - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Tabulka na zakázku Photo Cartoon plátno


510,72 Kč
Pro fanoušky karikatury a karikatury, máte odbočit superhrdina z jednoho ze svých nejlepších fotek, který bude aplikován na kreslených efekt na snížení funkcí a fun.Ce stolní personalizované a zábava může být nabídnuta jako dobře k narozeninám jako Vánoce, nebo Valentýna! To potěší svou rodinu, kteří budou rádi obdivovat obraz drahá své srdce a být zastupován.
Tabulka na zakázku Photo Cartoon plátno - 30 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Personalizované Malba Foto plátno Gotham


456,41 Kč
Klasický plátno s tímto malování úplně v černé a bílé. Ideální upozornit na obrázek, který chcete pověsit nad postel nebo v hlavní místnosti. Tady je dobrý dárek nápad! Zvětšit jednu ze svých fotek na stole a budeme aplikovat automaticky černobílý vrstvu vytvořit moderní a elegantní interiér ve vaší domácnosti. Plátno je připraven k zavěšení na stěnu ložnici nebo obývacím pokoji. Toto personalizované dar bude lákat celou rodinu a budete zvěčnit významnou událost nebo potěšit maminku na Den matek. Černobílý snímek dokončení této tabulky bude také ideální dárek ukázat své soustrast nad ztrátou milovaného člověka.
Personalizované Malba Foto plátno Gotham - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Tabulka Caisse American Photo plátna


862,01 Kč
Zde je nejkrásnější ze všech tabulek v plátně s jeho koučování americkou boxu. Po provedení upravili ubrus na rámu kvality jsme si stanovili tabulku v dřevěném rámu obrazu bílé nebo černé s hustou hranicemi umožní hodnotu a zvýšit svůj stůl. Americký box přidává 4,5 cm dřevěný stůl kolem plátně a vytváří plastický efekt to posilování. Budete milovat tento velmi originální nápad nabídnout personalizované dar a kvalitu! Vaše oblíbené rodinné fotografie budou zvýrazněny elegance v americkém vysoce kvalitní fondu. Dejte fotografii dar, který je určitě potěší maminku na Den matek nebo svou ženou pro vaše výročí svatby. Dekorativní předmět více elegantní mít vzpomínku na důležité momenty svého života.
Tabulka Caisse American Photo plátna - bílá 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Vždy snil Portrét jste se přihlásili Andy Warhol na stěnách vašeho obývacího pokoje? Neváhejte! Vyberte nejlepší fotografii vašeho vztahu a vytvořit vlastní ubrus. Udělat zvětšit své nejkrásnější fotografie na plátně vytvořit unikátní nástěnné dekorace, odrazem vašeho vkusu a vzpomínek s chers.Gravissimo bytostmi vybere nejodolnější materiály a moderní vybavení v digitální tisk, což zaručuje vaše fotografie na malířské plátno trvá déle než 75 let.

Nejprve je nutné zvolit velikost vašeho stolu z širokého výběru nabízíme (od níku 20x20cm do 120x80cm). Bez ohledu na jeho velikost, kvalita našich výrobků je konzistentní a bezchybné. Plátno bavlny a polyesteru (360 g / m) je uložen na dřevěném rámu 2 až 4 cm a čas velmi opatrně. Že zůstane stabilní po klíčů dodávaných ke stolu, a že se v případě potřeby napnout plachtu.

Pak nahrajte obraz dle vlastního výběru, nechte to ve svých přirozených barvách nebo se pobavit vytváří jedinečnou atmosféru díky mnoha uměleckých efektů k dispozici. Také přidat textovou zprávu nebo název na vašem stole. Potom okamžitě zobrazit výsledky a potvrdit to, co se vám nejvíce líbí. Nabídnout jako dárek pro křest nebo porodu, například s nejkrásnější obraz dítě nebo malé dítě!

Nabízejí obraz s vaší fotkou a krásné poselství lásky

Reprodukce jedné nebo více z vašich fotografií na plátně je o vlastní digitální tisk s vysokým rozlišením v souladu s odbornými standardy kvality tisku až 2440 dpi. Používáme nejmodernější technologie s vodných inkoustů, jejichž pigment kvalita je vysoká záruka kvality a respektovat intenzitu barev původního obrazu na plátně obrazů.

Ubrus přizpůsobené na Vánoce, Den nebo výročí Valentýna

Dodává se ve vysoce pevného kartonu, váš obrázek bude dobře chráněna během přepravy a budete prostě muset pověsit na zeď a vytvořit si atmosféru Pop'art, Gotham nebo kreslená a přinést originální nádech vašeho interiéru.

Personalizované dárek levný, inovativní design, který vás překvapí svými přáteli a rodinou k narozeninám nebo k Vánocům. Dejte jim obrázek s vaší fotografií.

Malý přírůstek do naší plátno obrazy:
° Bavlna a polyester: 360 g / m²
° Dřevěný rám: 4 cm
° digitální tisk s vysokým rozlišením
° Soulad s profesionální kvalitou tisku standardů až do 2440 dpi
° Dodává se ve velmi dobře balené vysokopevnostního lepenky, aby nedošlo k poškození materiálu při přepravě

Ostatní dary kategorii „Vlastní produktu Tabulka“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.