Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Tabulka Photo Pop Art Andy Warhol personalizované plátno a plátno

  • Personalizované Pop Art ve stylu Andyho Warhola
  • Plátno namontován na dřevěný rám 2cm volitelných rámečků.
  • 97 přednastavených efektů + možnost kutilství
  • tisk s vysokým rozlišením. Zaručena do 75 let
  • Podvozek klíče stanovená dokonalé napnutí. plátno natažené a sešít ručně
  • Dodání do 48 hodin. Souladu s evropskými normami Tisk
  • Francouzská špičková výroba v našich dílnách v RUMILLY.
  • věrnost barev a detailů vašich fotografií
Tabulka pop art
Tabulka dodávány v 48h
polyester bavlněné plátno
Key dřevěný rám
personalizované foto

Pop Art plátna Custom 1 photo Andy Warhol


456,41 Kč
Tabulka Pop Art vytvořit přímo online z jedné z vašich fotografií. Chcete-li si vybrat z 9 stylů pop art znovu složen podle Gravissimo stylu kanceláři, navštivte naše úprav rozhraní a dial krok za krokem svůj vlastní stůl. Gravissimo pečlivě vybírá své materiály, inkousty do plátna obrazů, aby byla zaručena dobrá kvalita viditelnou na mnoho let. Vytvořte si svůj stůl tak nyní Andy Warhol se svým osobním fotografii. Je to perfektní osobní dárek pro zdobení svého domu k narozeninám nebo k Vánocům.
Pop Art plátna Custom 1 photo Andy Warhol - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Custom plátno Pop Art Andy Warhol 4 fotky


456,41 Kč
Pro fanoušky Andy Warhol stylu, Gravissimo obnovil původní účinky a barevné sestavy ze strany mistra Pop Art. Vyberte 4 obrázky a zvolit barvy a odstíny pro každou z vašich fotografií a pozorovat pop art vlastního stolu, který je vytvořen před vašima očima. Gravissimo vytisknout své fotografie na kvalitním plátně, ve vysokém rozlišení a v souladu s evropskými normami digitálního tisku. Váš stůl Pop Art je pak zabalen k přepravě bezpečně. Ideální dárek na Vánoce, Valentýn či Den matek.
Custom plátno Pop Art Andy Warhol 4 fotky - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Pop Art Custom plátno TransColor 4 fotek


456,41 Kč
Při pohledu na individuální dar, aby vyhovoval vašim potřebám? Gravissimo hraje pro vás svůj vlastní portrét na plátně pop art Transcolor se 4 fotografiemi. Široká škála barev je k dispozici pro přizpůsobení fotografií, pop art portrét je na zakázku tak, aby vyhovovaly vašemu vkusu! Přizpůsobte si interiér se stává hračkou s tímto malování obrazu pop artu vyrobené z vašich fotografií. S několika kliknutí můžete vytvořit svůj vlastní pop art portrét, přičemž pro každou z vašich fotografií barev Transcolor. Je to také osobní dárek, který potěší celou rodinu naší pop art fotografické umění jsou vyrobeny ve Francii v našich dílnách, které jsou namontovány na rámu 2.
Pop Art Custom plátno TransColor 4 fotek - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Pop Art zakázku na plátně 4 fotografie Maa


456,41 Kč
Tato tabulka POP ART budou provedeny z vašich fotografií. Každá fotografie z portrétů Pop Art bude mít zřetelný dopad z širokého sortimentu efekt POP ART Maa. Originální dárek, který bude oblékat vaše stěny s obrazem, toto je příležitost pro barevné dekorace ve stylu pop art Mao. Tato tabulka může být namontován na rámu, pokud si přejete, existuje 5 různých velikostí a 9 barevných kombinací, ale tuto fotografii tabulka přizpůsobí své touhy, své dary a vašeho interiéru! Vyberte tuto tabulku dárek k narozeninám, chlapce, kamaráda nebo vaši rodinu.
Pop Art zakázku na plátně 4 fotografie Maa - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Pop Art zakázku na plátně 4 fotografie Marilyn Monroe


456,41 Kč
Užijte si své digitální fotografie pro vytvoření výzdobu, která je jako žádný jiný. Gravissimo nabízí obrátit své fotografie nebo portréty v Pop Art malování reprodukci barev Andy Warhol ve svém cyklu věnovaného Marilyn Monroe. Několik kliknutí stačí k vytvoření jeho fotografii Photo Pop Art, a pozoroval vykreslování tabulky žít. Gravissimo je pak odpovědný, aby s vysokým rozlišením tisku, opravdové osnovy, které jste vytvořili. Pěkný zvyk tabulky Marilyn Monroe na Den matek dárek pro maminku nebo vaše babička.
Pop Art zakázku na plátně 4 fotografie Marilyn Monroe - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Pop Art zakázku na plátně 4 fotku Moje Pop


456,41 Kč
V létě konečně dorazí, chcete změnit? Vzhledem k tomu, Gravissimo následuje trendy, naše grafické studio vám nabízí obraz obraz létě. Objevte My Pop, nové a originální pop art inspirovaný módních barvách jara a léta. Vzhledem k tomu, chutě a barvy pravidelně měnit, objevit novost léta, "Mypop" exkluzivní Gravissimo inspirovat módními barvami léta. Naše Popart obrazy jsou vytištěny na bavlněné a kvalitní polyesterové plátno, namontovaný na rámu s kvalitní povrchovou úpravou. Budou dodány v bublinkové fólii ve velmi odolného kartonových obalů. dárky k narozeninám, svatební dary, odchod do důchodu, vánoční dárky nebo může být jen pro zábavu, to vše jsou dobré důvody k získání tabulku Můj Pop.
Pop Art zakázku na plátně 4 fotku Moje Pop - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Pop Art zakázku na plátně 4 fotografie Monochromatický


456,41 Kč
Zvolit až 4 různé obrázky k vytvoření tohoto zakázkové stolní Monochromatický stylu pop art. 4 pro každou z vašich fotografií si můžete vybrat barvu Pop Art Mono Chrome, který se vám líbí nejvíce. Jako britských a amerických umělců, aby zahájily styl Pop Art, budete vytáčet svou vlastní tabulku od začátku až do konce s nejlepší kvalitou se můžete spolehnout na Gravissimo a drastické výběru týkající se materiálů: kvalitní plátěnou střechou (350 g / m²), inkousty pro mimořádnou tuhost, a to iv době, jedle dřevěný rám. Kombinace těchto materiálů zajišťuje, že váš stůl delší životnost. Užijte si tarifní výjimku nabídnout řadu vaší ženě dárek pro odchod do důchodu nebo pro chůvu. Nápady jsou nekonečné!
Pop Art zakázku na plátně 4 fotografie Monochromatický - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Pop Art Custom plátno autoportrét 4 fotky


456,41 Kč
Vyberte si originalitu s tímto malování obrazu pop artu skládá ze čtyř fotografie vašeho výběru. Self portrét pop art stylu se skládá ze 3 barev, které se přizpůsobují kontrasty vašich digitálních fotografií. Dial váš způsob, jak tento obraz obraz pop art pro originální dárek personalizované na zakázku pro své blízké nebo rodinu. Několik pop art barevné kombinace jsou k dispozici v našem internetovém rozhraní stvoření. 4 Vyberte si své fotografie, proměnit je ve stylu pop art Autoportrét a dostanete picturefotografie pop art jedinečný. To je příležitost přizpůsobit všechny své vánoční dárky k narozeninám nebo dárky pro své fotografie. Náš návrh rozhraní umožňuje zobrazit tabulku on-line obraz pop art za výsledek 100% zaručen. Naše osobní dary jsou vyráběny v našich dílnách ve Francii.
Pop Art Custom plátno autoportrét 4 fotky - 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Plátno Pop Art Andy Warhol American Fund


862,01 Kč
Ozdobit váš obývací pokoj nebo ložnici s ubrus personalizované s efektem Pop Art, rámováno v krásné černé nebo bílé amerického boxu. Perfektní personalizované dárek pro fanoušky stylu Andyho Warhola. S naší on-line nástroje, vaše snímky jsou transformovány do mrknutím s Pop Art efekt konkrétnějšího, přičemž původní účinky a barevné sestavy provedené samotným panem Warhola. Můžete přidat až 4 různé obrázky a zvolit pro každý barevný odstín, ale také na stupni odstínu chcete. Jakmile je návrh dokončen, zkontrolujte efekt dosažený před potvrzením objednávky. Hosté mohou využívat bezplatné dodání do 7 pracovních dnů nebo rychlejší dodání v případě nouze (24h nebo 72h). Váš personalizaci bude vytištěna ve vysokém rozlišení na vysoce kvalitním plátně, než je namontován na dřevěném rámu. Celek je pak umístěn v americkém box schodiště. Dřevěný rám o tloušťce 4,5 cm, přinese elegance a modernosti ke svému stolu. Skutečný umělecké dílo pro vaše domácí dekoraci. Přemýšlejte o to potěšit své blízké při příležitosti narozenin, k Vánocům nebo k Housewarming party. Široký výběr formátů vám k dispozici a barvu výběru pro americkou boxu (černé nebo bílé). Tak, aby vaše volba a rychle vytvořit tabulku s vlastní fotografií!
Plátno Pop Art Andy Warhol American Fund - Bílá 20 x 20 cm

Vyberte si velikost

VYPRODÁNO

Proměňte své digitální fotografie do obrazu Pop Art inspirované paletou Andy Warhol a Marilyn Monroe. Přizpůsobení rozhraní Gravissimo nabízí více efektů k vytvoření živé.

Je také možné, aby se uklidnil jeho styl 3 nebo 4 barvách s možností to udělat sám. Váš Pop Art se potom tiskne ve vysokém rozlišení na kvalitní plátno polyesterové bavlny, speciální nastavení pro svého umění. Francouzské výroby čisté a ultra rychlé dodání.

Genialita Hamiltona k průlomu Andy Warhol a Roy Lichtenstein, Get originální design interiéru styl s emblémem hnutí Pop Art, kritické množství merchandising společnosti ...

Plátno Pop Art vysoká kvalita za jedinečnou a designu

Malý přídavek k našim Pop Art plátna obrazů:
° Plátno Pop Art, o tloušťce 2 cm
° jedle dřevěným rámem
° digitální tisk s vysokým rozlišením
° Soulad s profesionální kvalitou tisku standardů až do 2440 dpi
° Dodává se ve velmi dobře balené vysokopevnostního lepenky, aby nedošlo k poškození materiálu při přepravě

Ostatní dary kategorii „Vlastní produktu Tabulka“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.