Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Personalizované mikina tištěné nebo vyšívané s fotografií


Trvat ještě více zábavy vařit odiv svou vlastní zástěru neobvyklé fotografie, vtipné zprávy, fotky z vašich nejlepších jídel, upravte si ji jak se vám líbí!
Řazení: cena - popularita

personalizované zástěra pro zábavu kuchyně

Odhalit vůdce ve vás s osobním zástěry! Vytvořte v mžiku díky našemu on-line průvodce, vyšívané nebo tištěný vzor, ​​která uchvátí vaše hosty přidáním fotografie, jméno, iniciály nebo logo, jak si přejete.

Personalizované zástěra pro celou rodinu!

Ideální jako dárek, personalizované zástěra dovoluje důstojně poděkovat maminky a babičky pro své šťavnaté dušená masa a pečiva. Vytvořit model kuchyně zástěra nahráním obraz o své děti nebo vnoučata, fotografie z jejich nejlepších koláčky nebo malou chamtivé a milující textu ... Chcete-li zůstat ve světě vaření, můžeme l uložit vlastní látky a ubrousky, nebo trouba lapačku, vyšívaný klobouk nebo prostírání s foto: co zůstali na vrcholu přípravy službu!

Pro gurmány děti Gravissimo myslel na všechno! Nabízíme širokou škálu velikostí v mnoha barvách, které potěší každého, kuchaři známé nebo spáchané za denního studia. Náš oblíbený srdce je personalizovaná zástěra vzor malba dítě krásně vyšívané, zůstává přizpůsobitelné s barvou trubic poskytovány. Omyvatelný vodou, bude to vyčistit jako blesk a může být použit na dlouhou dobu díky své vysoké kvalitě. Co se vyjádřit svou kreativitu na jeho kuchyni oblečení před odhalil svůj plný potenciál v desce!

Pro moderní muže do více tradičního vkusu, polyester bílým vzorem nebo vlastní zástěru na černém je vše řečeno a vy si vybrat podle svého gusta, nebo jít s nábytkem z vaší kuchyně! Přidáním vtipný vzkaz, kompliment, povzbuzení nebo fotografie svého nejúspěšnějšího misky, bude váš muž byl hrdý na to, nosit personalizované zástěru bude mít více zábavy uvařit chutné pokrmy.

Profesionálové, práci si branding přes personalizované zástěru!

obnova marketingových odborníků myslí a bude oblékat jejich týmy na znamení zřízení vytvořit krásný obchodní jednotku a velmi firemní prezentace. Cook, vůdce strany, sommelier nebo server, každý najde zakázku ochranný oděv model, který nejlépe vyhovuje jejich podnikání!

Kromě kuchyňské zástěry, nabízíme i zakázkové vyšívané zástěry a 100% bavlna zahradníka nebo květinářství. Zdobena pěknou symbolem tyto zástěry jsou obě určené pro zvláštní, že profesionální.

Nabízíme množstevní slevy na základě objemu objednané. Zveme vás, abyste nám zavolat pro cenovou nabídku, pokud velké objednávky. Budete spolupracovat a vaše celá četa nejlepší ceny.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro Vaření“ by vás mohly zajímat:

Custom Zástěra pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.