Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Koberec koupelna, WC nebo vana s Vlastní foto


Přizpůsobte si koupelnové rohože s fotografií, text nebo logo. Udělej si svůj jedinečný a originální exit sprchu nebo vanu.
Řazení: cena - popularita

Hledáte originální dárek pro přítele nebo milovaného člověka tím, že poskytuje jediný objekt? Zamyslete se nad nečekanou nápad, individuální koupelnové rohože vystoupit z hábitu příliš konvenční. Výběrem naši protiskluzovou podložku přizpůsobit, máte jistotu, že překvapí, ale také dopřát každodenní objektu.

S tímto personalizované dárek pro koupelny, bude možné vybrat snímek v blízkosti srdce, aby osoby, pro kterou je určen a sprchové rohože přímého tisku. Nikdy bylo zjištěno, stejně koupel dárek, takže můžete Blahopřeji vám k vaší iniciativy!

Vyberte si family photo, nejnovější nebo plážový ráj bude lákat každého, aby se častěji v této místnosti, kdo vyhraje další teplo. Toto personalizované dar proto umožní ocenit ještě více svou koupelnu a bavit navigovat.

Ozdobte svůj koupelnu s vanou vlastní mat

Výhodou tohoto původního koupelnového příslušenství, je skutečnost, že všechny touhy může dovolit. Nemusíte poskytnout fotografie osobní pro přizpůsobené koupelnové rohože? Ke stažení on-line, že si myslíte, že je největší zábava, nejvíce zen nebo uspokojit očekávání svého přítele a budete mít jistotu, že právě zmínil.

Myslel skluzu a savé různé formáty, velké koupelnové rohože nebo toaletní koberec, na kterém bude vaše značka má všechny vlastnosti očekávané objektu tímto způsobem. Dítě, vaše originální dárek se mohou těšit také starší osoba, která má krásný výhled z jeho lázni, což bude mít také jistotu, že není uklouznutí. Tím může být vaše příležitost nabídnout bezpečnější model, než už má.

Objevovat naše kolekce koupacích prádlo, plně přizpůsobit svou domácí koupelny! Ručník výšivky, tyrkysová sarong houba žena, župan pro člověka nebo dveří personalizované mýdla jsou všechny myšlenky, které vám umožní přinést dotykové jeden dekor ve vaší koupelně. Nabízíme široký výběr personalizované ručníky nebo osušky výšivkou s textem, která vám umožní vybrat barvu a požadovanou povrchovou úpravu (polyester nebo 100% bavlna).

Další dárky kategorie „Personalizované dárky pro koupelnu“ by vás mohly zajímat:

Koberec Koupelna Vlastní pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.