Rohože a Custom rohožka s potiskem fotografii
Přizpůsobte si koberec nebo na rohožku s fotografií, text nebo logo. jedinečný a originální jmenování vstup vašeho bytu či domu.
Řazení: cena - popularita
nové produkty
672,86 Kč
- 44 hlasů
13 komentáře
618,81 Kč
- 49 hlasů
24 komentáře

Protože jsme vždy říci, že první dojem je dobrý think (vy) nabízí osobní rohožku pro vstup do být tak příjemný, jak je to možné a rozloučit se vaše tradiční koberec pro vstup. Rozzáří vaše dveře s tímto praktickým a originální ozdobné příslušenství: přizpůsobeného rohože. Welcome své původní a jedinečně hosty a vytvořit ohromující efekt.

Sublimací, můžeme přistoupit k vytváření fotografií rohože s obrázky a / nebo textu dle vlastního výběru. Průvodce se s naší on-line průvodci pro optimální podporu pro vytvoření vašeho původního rohože a obrazu. Budete přidat své prázdninové vzpomínky, slovo uvítání ve vaší domácnosti nebo dokonce humornou notu! Textu, symbolů, barvy pozadí, vše lze přizpůsobit podle vašich přání a vaší fantazii. Fun mít několik osobních snímků v instalaci koláže nebo použít jeden z našich efektů, aby posílily své fotografie.

Udělej si svůj jedinečný interiér s fotkou vlastní koberec

Unavený vaše předsíň nebo váš vstup je špinavá? Užijte si vlastní podlahu s malým textem, jako je "před vstupem do Wipe nohy! ". Váš návrh koberec a los mohou být položeny u vašich dveří, ale i před dveřmi vašeho dětského pokoje s malým původním slova a jednoho ze svých prázdninových snímků. Vytvořit své vlastní koberec Vlastní vyzdobit různé místnosti vašeho domova. Účinná pro udržování čistoty ve vaší domácnosti, rohož koberec umožní celá rodina, aby si otřel boty před vstupem do domu.

Personalizované dary jsou zváni ve vaší domácnosti s Gravissimo! Vyberte si užitečné či ozdobné předměty, jako jsou plátěné fotografie nebo zakázkové podložky pod myš, a vytvářet své vlastní osobní fotografické dárky vyzdobit váš domov s vaší oblíbené rodinné fotografie. Ať už jsou na cestě na dovolenou, nebo jste přišel oslavit velkou událost, jako jsou narozeniny nebo křest, bude vaše nejlepší snímky se odmítl do nekonečna na více původních materiálů než sebe!

Personalizované rohožka, originální dárek pro doma nebo v kanceláři

Ozdobte svůj domov své vlastní návrhy, a tím dát život do svého domova s ​​touto dekorativní předmět. Vytvářejte svůj vlastní koberec v obraze vašeho domu sladěná s vašimi ozdobné doplňky. S "ručníky nohou," vstup vašeho domova nikdy nebude poskvrnil! Tady je fotka dar, který je určitě svádět své přátele nebo sousedy, kteří právě přestěhovala do svého nového domova.

Nalaďte si mat přizpůsobit se svým vnitřním skladováním, svůj obrázek polštáře, přehoz či fotorámečku. Všechny tyto doplňky vše může být přizpůsoben na snímek! To proti prachu a savé podložky lze prát v pračce pro snadnou a pohodlnou údržbu. Na fotografii protiskluzová gumová rohož je ideální personalizované dárek pro Kolaudační párty, přivítat hosty, ale také snadno změnit svůj vnější i vnitřní výzdobu. A obohatit svůj domov, nabízíme také neklouzavé koupelnové předložky, barové podložky a přizpůsobitelné rohože pro použití jako venkovní koberec, pokud si budete přát.

Pokud jste profesionál, představit loga vaší firmy u svého prahu, nebo u stolu vašich zaměstnanců na reklamní rohože s logem. Zde je originální způsob, jak vyzdobit vaše podnikání levně. Objednat jeden nebo více vlastních rohože a získat množstevní slevy! Volný dodávka bude během pouhých 7 pracovních dnů. A pro firmy, nabízíme Autokoberečky, že přijde přizpůsobit interiér užitkových vozidel společnosti s vaší značkou.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro vstup“ by vás mohly zajímat:

Mats / Mat Custom pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
Zákaznický servis Od pondělí do pátku od 9 do 13pm a od 14h do 18h
+33972554532 (V angličtině) nebo service.client@gravissimo.fr
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
názory zákazníků .
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
IPhone / iPad
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2018 Všechna práva vyhrazena.