Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Rohože a Custom rohožka s potiskem fotografii


Přizpůsobte si koberec nebo na rohožku s fotografií, text nebo logo. jedinečný a originální jmenování vstup vašeho bytu či domu.
Řazení: cena - popularita

Protože jsme vždy říci, že první dojem je dobrý think (vy) nabízí osobní rohožku pro vstup do být tak příjemný, jak je to možné a rozloučit se vaše tradiční koberec pro vstup. Rozzáří vaše dveře s tímto praktickým a originální ozdobné příslušenství: přizpůsobeného rohože. Welcome své původní a jedinečně hosty a vytvořit ohromující efekt.

Sublimací, můžeme přistoupit k vytváření fotografií rohože s obrázky a / nebo textu dle vlastního výběru. Průvodce se s naší on-line průvodci pro optimální podporu pro vytvoření vašeho původního rohože a obrazu. Budete přidat své prázdninové vzpomínky, slovo uvítání ve vaší domácnosti nebo dokonce humornou notu! Textu, symbolů, barvy pozadí, vše lze přizpůsobit podle vašich přání a vaší fantazii. Fun mít několik osobních snímků v instalaci koláže nebo použít jeden z našich efektů, aby posílily své fotografie.

Udělej si svůj jedinečný interiér s fotkou vlastní koberec

Unavený vaše předsíň nebo váš vstup je špinavá? Užijte si vlastní podlahu s malým textem, jako je "před vstupem do Wipe nohy! ". Váš návrh koberec a los mohou být položeny u vašich dveří, ale i před dveřmi vašeho dětského pokoje s malým původním slova a jednoho ze svých prázdninových snímků. Vytvořit své vlastní koberec Vlastní vyzdobit různé místnosti vašeho domova. Účinná pro udržování čistoty ve vaší domácnosti, rohož koberec umožní celá rodina, aby si otřel boty před vstupem do domu.

Personalizované dary jsou zváni ve vaší domácnosti s Gravissimo! Vyberte si užitečné či ozdobné předměty, jako jsou plátěné fotografie nebo zakázkové podložky pod myš, a vytvářet své vlastní osobní fotografické dárky vyzdobit váš domov s vaší oblíbené rodinné fotografie. Ať už jsou na cestě na dovolenou, nebo jste přišel oslavit velkou událost, jako jsou narozeniny nebo křest, bude vaše nejlepší snímky se odmítl do nekonečna na více původních materiálů než sebe!

Personalizované rohožka, originální dárek pro doma nebo v kanceláři

Ozdobte svůj domov své vlastní návrhy, a tím dát život do svého domova s ​​touto dekorativní předmět. Vytvářejte svůj vlastní koberec v obraze vašeho domu sladěná s vašimi ozdobné doplňky. S "ručníky nohou," vstup vašeho domova nikdy nebude poskvrnil! Tady je fotka dar, který je určitě svádět své přátele nebo sousedy, kteří právě přestěhovala do svého nového domova.

Nalaďte si mat přizpůsobit se svým vnitřním skladováním, svůj obrázek polštáře, přehoz či fotorámečku. Všechny tyto doplňky vše může být přizpůsoben na snímek! To proti prachu a savé podložky lze prát v pračce pro snadnou a pohodlnou údržbu. Na fotografii protiskluzová gumová rohož je ideální personalizované dárek pro Kolaudační párty, přivítat hosty, ale také snadno změnit svůj vnější i vnitřní výzdobu. A obohatit svůj domov, nabízíme také neklouzavé koupelnové předložky, barové podložky a přizpůsobitelné rohože pro použití jako venkovní koberec, pokud si budete přát.

Pokud jste profesionál, představte si logo firmy na prahu nebo před kanceláří vašich zaměstnanců na vlastní reklamní podložce. Zde je originální způsob, jak zdobit vaše podnikání za nižší cenu. Objednejte si jeden nebo více vlastních přebalů a získejte slevy! A pro firmy nabízíme také auto podložky, které přijdou k přizpůsobení kabiny užitkových vozidel společnosti s vaší image značky.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro vstup“ by vás mohly zajímat:

Mats / Mat Custom pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.