Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Podložky pod myš s potiskem fotografií či logem levného


Custom podložka pod myš dodá do počítače pěkný dekorativní dotek. Buďte vynalézaví vytvořit jeden objekt.
Řazení: cena - popularita

Spadnout na personalizované podložka pod myš vyzdobit svůj desktop při procházení jednodušší na vašem počítači. Vyberte si nejlepší fotografické vzpomínky, rodinné fotografie, portrét, svátek suvenýry nebo vtipný nebo uměleckou ilustrace a přizpůsobit ho tvaru a velikosti zvolíte: kulaté, obdélníkové, pánvi nebo v tvaru srdce. Přidejte text, název, a tak vytvořit originální a zábavné zakázkový podložka pod myš. Tento přizpůsobitelný dar bude velmi šťastný a bude nabízen jak pro nové školy své dítě za originální vánoční dárek.

Dále nabízíme perfektní téma podložce panel pro romantický dárek nápad nebo plný lásky se srdcem na Valentýna, dobrý festivalu babička nebo s malým plyšovým medvědem ... Toto téma vám pomůže vytvořit snazší vaše osobní fotografie dárek. Musíte pouze přetáhnout soubor na disk, vaše rodinné fotografie nebo ilustraci v kolonce určené k tomuto účelu, než obdivoval výsledek!

Pro ty, kteří vidí celkový obraz, objednat obří obraz podložku pod myš. Budete mít možnost uvést na tuto podporu klávesnici počítačovou myš, tužky jar a vaše pracovní dokumenty a použít jej jako pravý sub-ruky. Skutečné zásadní a praktický nástroj. Fall pro tyto vlastní objekty pro každodenní použití, jak praktické jako dekorativní!

Originální podložka pod myš pro zobrazení obrazové paměti

Máte-li vlastní podnikání, zvažte reklamní podložka pod myš s logem jako relevantní propagační podporu nabídnout firemní dárek nebo vybavit svou kancelář. Jedním ze způsobů, aby vaše reklamní náklady pomocí vlastních propagačních materiálů s fotografického tisku. Vyberte, zda chcete dát barvu ve vaší firmě nebo doma ve své kanceláři s tímto osobním podložky pod myš pro vaši fotografii nebo logo.

Hyper připojen, nebo ti, kteří jsou sledování jejich zdraví, ergonomické podložky pod myš přizpůsobit je ideální pro pohodlný pozice rukou díky své zápěstí, nemluvě o koberec jasně modré USB myš s externími zařízeními ( 4 výstupy USB), ideální pro geek dar!

Herní nadšenci budou rádi přijímat nové médium pro své hodinách hraní před obrazovku. Tyto návrhy kobercové bude ideální pro hráče, který je stále ještě několik hodin na myš a klávesnici koncového uživatele.

Objekt obraz high-tech mohou být nabízeny také jako svatební dar. Mezi nimi, personalizované podložka myš je klasický. Můžete nabídnout tyto fotografické dárky na svatbu svědky jim poděkovat a tak si může udržet suvenýr tohoto památného dne žili spolu.

Nabízíme individuální podložku pod myš s fotkou na svém počítači

Materiál a tkanina individuální podložka pod myš je hladký a příjemný na dotek, pěna se hodí perfektně do naší Color sublimace personalizace techniky. Na snímku je tak ponořený v produktu a nabízí vynikající odolnost proti opotřebení. Povrch protiskluzový materiál vhodný pro všechny myších modelech. Ať už si představit tvorbu slupky mísí s několika fotografiemi nebo přidáním osobní text na barevném pozadí, všechno je možné s personalizovaných fotografických rohože.

Zde jsou některé nápady levných dárkových dárků, které vám mohou nabídnout geek svého života pro narozeniny, Vánoce nebo Den otců. Vyberte si tento stůl, abyste se ujistili, že potěší celou rodinu. Muž, žena, dítě nebo prarodiče, podložka pod myš podmaní všechny uživatele PC a notebooků! Rychle dokončete svou objednávku a za pár dní obdržíte svůj fotografický dárek.

A pro kompletní individuální dar, zvolit magický hrnek nebo adresované džbánky, odpovídající podložku pod myš! Tvůj táta nebo kamarád budou moci vychutnat kávu při čtení jeho e-maily v dopoledních hodinách. To vše a zároveň budou moci vychutnat své oblíbené fotografie, ať už se jedná o rodinné dědictví, portrét svých dětí nebo na šířku vzal na své poslední dovolené na slunci. Nabízíme také další ozdobné nebo užitečné předměty, jako jsou personalizované telefonní pláště (shell iPhone, Samsung Shell ...), foto polštář, lednici magnety nebo fotografii na plátně nebo na zakázku přívěšek na klíče.

Ostatní dary kategorii „High-Tech Personalizované darky“ by vás mohly zajímat:

Custom podložka pod myš pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.