Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Custom auto rohože s potiskem levné auto obrázku


Přizpůsobte si autokoberce s fotkou nebo firemním logem. Přizpůsobte si originálním způsobem auto.
Řazení: cena - popularita

Zde je originální a jedinečný dárek personalizované: autokoberce přední a zadní personalizovat s fotografií. Chcete-li dát faceliftem do svého auta, upravit to trochu ke svému obrazu, jděte do toho a rozhodnout se pro tyto přizpůsobených autokoberce určené speciálně pro Vaše vozidlo.

Nabízí osobní rohože označit událost

Vyčnívat z půdy tím, že poskytne originální a jedinečné rohoží v motorovém vozidle, které vám umožní přizpůsobit vůz s tvou matkou na Den matek například jí bude potěšením dát faceliftem do svého vozidla. To také bude myslet na tebe, když to vstoupí do své auto!

S jeho pogumování, vaše personalizované autokoberce dokonale plnit svou ochrannou funkci mat opustit své auto jako nové. Tyto rohože lze snadno vyjmout z vozidla, které mají být čištěny strojově (praní při teplotě 40 °). Nabízí osobní autokoberce svého otce k narozeninám, miluje pečující o svého sedanu, budeme rádi, aby to fantazie kontaktu se svými autentické a jedinečné individuální dar.

Vůz rohože fotografie, osobní dárek pro vaše auto

Zdobí interiér vašeho vozu s vlastní fotografií a obrázků a dát život do svého automobilu s tímto objektem obrazu. Formovat své autokoberce k obrazu svému vozu. Nabízíme auto rohože speciálně konstruované pro vaše vozidlo, vpředu i vzadu, aby vyhovoval všem automobilových značek (Renault, Citroën, Peugeot, Audi nebo Dacia).

Chcete-li přizpůsobit svůj automobil příslušenství, nabízíme vám online nástroj, který vás provede při své auto příslušenství. Máte-li fotografii, která se nachází v blízkosti srdce, logo chcete předložit, nebo originální, neváhejte a přidejte na této podložce před nabídkou ji svými blízkými. Bavte psaní zábavný text pro vaše děti cestující v zadní části vozu, obraz svého oblíbeného kresleného, ​​aby se jim trávit čas během dlouhých cestách na silnici.

Můžete oprášit své auto před skrze naše koberce předtím, ale i na zadních sedadlech svého vozu s našimi zadní rohože speciálně určené pro Váš vůz. Obnovit mladistvý vzhled vašeho vozu s novou zakázku koberec! Dopřejte si s našimi příslušenství vlastní auto, které bude obnovit vaše auto vypadat skvěle.

Ostatní dary kategorii „Vlastní auto“ by vás mohly zajímat:

Custom autokoberce pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.