Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Hull, přizpůsobené pouzdro pro telefon a tablet foto


Naše obaly, ochranná pouzdra a kryty pro váš telefon nebo tablet přizpůsobit jsou na našich stránkách. Nechte se hýčkat!

Telefon a tablet na zakázku Case : populární

Najít velký výběr případů smartphone nebo případů přizpůsobit k ochraně vašeho mobilního telefonu při dávat to výrazný vzhled, svůj vzhled! Naše přizpůsobené skořápky nebo případy fotografie jsou k dispozici pro Samsung značkové notebooky, Apple, Blackberry, HTC, Sony a Nexus. Budou nabízet maximální ochranu a zároveň bude váš telefon unikátní. Mezi modely, najdete ochranné pomůcky pro všechny telefony iPhone (od iPhone 4 až později), vše Samsung Galaxy (z S2 do poslední), ale také Sony Xperia (od z) nebo rozsah Galaxy Ace nebo značky Huawei.

Personalizovat s fotografií a textu nebo symbolu, vyberte si kvalitní osobní telefonní shell, který bude účinně odolávat vůči nárazům a poškrábání. Přizpůsobení iPhone nebo Samsung trup je dosaženo díky technice zvané sublimace, jehož cílem je vložit obrázek v produktu. To nabízí konala v nesrovnatelné počasí a kvalitním povrchem na vaši ochrannou skořápku.

Chraňte svůj telefon s vlastní shell fotka

Pouzdra pro smartphony také pomáhají chránit přední straně telefonu, včetně displeje, které lze snadno poškrábat, pokud nejsou chráněny. Navíc, tyto případy přidat praktický aspekt vám umožní uložit své karty a malých dokumentů v klopě, skutečný kompletní personalizované dárek!

Nabízíme také soupravy pro telefony (také volal telefon ponožka), které jsou vhodné pro všechny modely chytrých telefonů, a tím umožnit každému, aby se bavit s ochranou osobních telefonu!

Možná, pokud si přejete přidat za příplatek ochranný film na displeji vašeho mobilního telefonu. Vlastní shell vám nabízíme vždy poskytovat přístup k různým funkcím telefonu, včetně fotoaparátu, a bočních tlačítek a zásuvky zatížení.

Nabízí osobní telefonní shell s jedním z vašich fotografií

Pro mágů závislí na svém telefonu, zvolte vlastní shell, kde můžete přidat více fotografií uspořádaných v páté přes deváté. Rychle a snadno vytvářet personalizované položku fotografie pro tvého otce nebo tvého bratra. Vyberte si mezi silikonovým pláštěm, měkkou hranou, nebo smartphone tuhého trupu v těžkém odolného plastu. Ať už potřebujete vlastní shell iPhone nebo pouzdro na fotoaparát pro vaše Samsung smartphone nebo iPod Touch, jste si jisti, najít své štěstí tady!

Chcete-li nabídnout pro všechny příležitosti, bude přizpůsobitelné shell být originálním dárkem ať už na Vánoce, narozeniny nebo Den otců! Nečekejte, objevovat široký výběr individuálních a přizpůsobitelných případech telefonní ochranné skořápky. Doprovázet svůj osobní dar levné s jinými foto dárky, jako jsou personalizované hrnek, fotografie na plátně nebo fotoknihy. Dobijte své vlastní nápady na vánoční dárky!

Ostatní dary kategorii „High-Tech Personalizované darky“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.