Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Custom ryté Tire Bouchon sommelier s textem


Vypálení vývrtku se zprávou nebo text se vám líbí. Datum narození nebo jméno své blízké jako dárek.
Řazení: cena - popularita

Hledáte originální dárek pro milovník dobrého vína, či skutečnou vášeň pro vinařství? Ty jsou brzy pozváni k Housewarming party? Personalizované vývrtky bude prezentovat ideální pro ty příležitosti, ale také nabídnout na Vánoce, Den otců, starobní nebo k narozeninám. A proč ne vám umožní vybavit vaši kuchyň jen doplněk, který je zároveň užitečné, originální a jedinečná.

Vybrali jsme ty nejlepší produkty z nejlepších značek, zaručující kvalitu a perfektní a dobře hotové. Naše tradiční model dvojité páky je také vybaven čepelí snadno snížit krytu, vždy po ruce. Ale budete také najít vývrtku trubku a další automatické moderní a elegantní design. Podle toho, co si vyberete, budou všechny milovníky vína otevřít láhev snadno, aniž by se rozrušil po neposlušného korku nebo aniž by riskoval poškození.

Dopřejte svému otci nebo přítele personalizovaná vývrtka na příležitosti odchodu do důchodu, nebo jen na Vánoce

Jakmile je vaše volba provedena mezi našimi vývrtek, přizpůsobte jej rytím jméno, datum nebo zprávu. Najít inspirace v závislosti na akci na oslavu a osoba, které jej nabízejí a přemýšlet o příjemnou změnu výběrem písma od těch v našich online konfigurátoru nabízí. Budete mít možnost vidět výsledek okamžitě na obrazovce, neváhejte se na několik pokusů.

Váš text bude reprodukován náš tým mechanickým rytím, tak drahá klenotníků. Tato technika "diamant" znamená kov s vysokou přesností. Povrch z nerezové oceli, je matný a hraje tedy s odrazem světla a kontrastu na surového kovu.

Tyto personalizované vývrtky bude perfektním doplňkem k různým vinařství: usazovací nádrže, láhev sklep, vylévací koš. Ale bude také ideálním nástrojem pro degustaci vín s přáteli nebo ozdobit elegantně tabulku rodinného jídla. Jedná se o unikátní osobnější dárek k narozeninám, den nebo prarodičů Otce o Vánocích.

Ostatní dary kategorii „Personalizované dárky pro Vaření“ by vás mohly zajímat:

Custom Tire Bouchon pro každou příležitost
Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.