Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Oděvy a oblečení Personalizované dítě fotka a jméno


Dát tělo, bryndák nebo osobní dítě košili, vyšívaný nebo tištěný s fotkou a jménem. Docela zakázkový oděv pro chlapce nebo dívku.

Personalizované Dětské oblečení : populární

672,86 Kč
639,21 Kč
997,13 Kč

Příležitosti se nabízejí osobní dárek dítě jsou četné: jeho narození, křest, jeho první narozeniny, jeho první polibek, jeho první školní rok ... Všechny akce jsou dobré pro kořistí a potěšit své rodiče. Oni jsou často přítomné, že chceme udržet dlouho pamatovat si důležité momenty. Jsou také přítomny svědky něhy a lásky k sobě na novorozence. Chcete-li být originální a aby to bylo ještě památné takové časy, proč ne přizpůsobit svůj dar?

Mezi mnoha našich produktech najdete personalizované dětské oblečení v mnoha velikostech a barvách, stejně jako příslušenství, které bude přítomen jak užitečné a originální každý den. Vyberte si ten, který bude nejlépe vaše zpráva mezi bodysuits, bryndáčky, přikrývky aneb Brána vrstev.

Těla jsou klasickým personalizovaná, stanou jedinečné. S velikostech od narození do dvanácti měsíců, krátkým nebo dlouhým rukávem, jednobarevných dekorů nebo pruhy najdete vždy ten, kdo půjde na dítě, které chcete zkazit. Chcete-li jej upravit, stáhněte pěkný obrázek ho, obrázek, nebo kreslit mezi symboly, které nabízí svým asistentem pak přidat text, jak si přejete. Jiné subjekty jsou přizpůsobené s výšivkou. Vytvořte zprávu, laskavý a vtipný, jméno, datum ... a vyberte písmo, barva vašeho nití a voila! Dáváte-li přednost nabídnout kompletní oblečení, nabízíme skříně s odpovídajícími klobouk a botičky vypadají skvěle.

Nabízíme individuální dětské oblečení, potištěné nebo vyšívané, potěšit rodiče a nabízejí jedinečný suvenýr novorozence

Tyto přikrývky jsou měkkost společníci podstatné pro děti. Potěšuje velké a trápení jsou vždy tam mazlit. Oni hýčkat, o podvod, žvýkat ... Nabízíme širokou škálu plyšová měkké, barevné a originální s obrazem legračních zvířat berušky, sova, kočka, králík, slon, tučňák, medvěd, kráva Vlastní ... vaše současné docela výšivky, jméno dítěte, datum narození nebo zprávy, jak dodat jedinečný dárek. Zjistíte políčka narozením skládající se z deky, chrastítkem a náramek chrastítkem speciálně uzpůsobeným k malému zápěstí dítěte. Perfektní jako dárek pro novorozence!

Maminky také ocenil osobní dárky určené k jejich novorozence a užitečné, když se dveře vrstvy. Tato bílá taška může uložit tucet vrstvy, ideální pro dojíždění, ale také pro vaše chůva snadno najít vaši firmu. Budete mít možnost přizpůsobit svou kapsu s barevnou fotografii novorozence nebo ilustraci; přidání textu. Máte žádný limit Gravissimo, přizpůsobení poplatků jsou nabízeny.

Naše šaty jsou kompatibilní se standardem Evropské bezpečnostní standardy EN71 a dokonale hodí pro děti od nejútlejšího věku. Boční přizpůsobení, Výšivky jsou prováděny na profesionálních a přesných strojů a textu jsou reprodukovány věrně. S naší barevný sublimační technikou, kontrast a jas jsou posíleny. Impregnace barevných pigmentů zajišťuje odolné proti mytí v tisku.

Nabídka osobní kojenecké oblečení je zaručeno, že odlišit od ostatních a dotknout se svým blízkým s ručně vyrobeným dárkem. Nový způsob, jak zvěčnit důležitou schůzku, událost, pocit ... představuje levný, pro všechny rozpočty, které mají k dispozici Vánoce, křest, narozeninám nebo jen tak pro zábavu.

Další dárky kategorie „oblečení má oděv Vlastní“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.