Stránky jsou v současné době v ÚDRŽBĚ.
V tuto chvíli není možné objednávku objednat.
Máte-li dotazy k aktuální objednávce, můžete odeslat e-mail ze stránky Kontakt.

Oblečení a osobní šaty s potiskem fotografií a textu


Chcete-li mít styl 24/24, bude naše oblečení a zakázkové oděvy doprovázet vás všude, takže máte třídu. Tisk, vločkováním nebo sublimace tričko, kravatu, svetr a další.

Chtějí vidět život v barvě? Hledáte originální dárek pro zvláštní příležitosti? Nehledejte a najít mezi našimi mnoha doplňky a zakázkové oblečení perfektní nápad potěšit své blízké.

Unikátní zakázkový oděv potěšit

Tričko, mikina, tanga, boxer nebo papuče, rozhodli přizpůsobit textilie je velmi široký. Můžete přidat vlastní fotografie nebo jeden z našich témat představujících různé obrázky (láska, astrologie, zvířata, hudba, ...). Dále přidejte text a voila. S naším průvodcem úprav, můžete zobrazit vykreslování vašeho výtvoru před ověřením, budete cítit jako skutečný kreativní duši!

Kromě oblečení pro muže a ženy, nabízíme také dárky pro kojence a děti: laclem, košile, tělo nebo nosné vrstvy, to je něco pro celou rodinu!

Také najít naše různé styly kabelek. Opět platí, že je tu něco pro každého a pro každý vkus!

Nabízejí trička nebo originální vlastní portfolio s fotografií

kabelka pro paní, umělé kůže nebo textilie, přizpůsobit s nejkrásnější portrét dětí nebo rodiny. Chcete-li pane, bude to taška přes rameno nebo sportovní taška, ve kterém můžete přidat logo ze svého oblíbeného fotbalového týmu příkladem! Vaši mladí teenageři budou rádi, že jít na vysokou školu s batohem nesoucí obraz svého oblíbeného zpěváka. A konečně, pro menší objevit naše batohy pro dětské 8L kapacitou, co dát své záležitosti jít do školky nebo mateřská škola!

Pro menší rozpočty, rozhodnout se pro dveřní kulatého sáčku nebo ve tvaru srdce. Personalizované dárková levné, ale užitečné a svést dámy!

A konečně, zvolte jednu z našich peněženek pro muže, ženu nebo dítě. Různých tvarů a barev, jsou tyto podklady tkanina nebo kožené faux lze přizpůsobit s obrazem a textem. Opět platí, že jste určitě potěší s dárkem, který je zároveň praktický a estetický s příslušenstvím nebo vlastní oblečení!

Další dárky kategorie „personalizované Darek“ by vás mohly zajímat:

Tento obchod je automaticky přeloženy do vašeho jazyka. Omlouváme se za případné chyby.
Gravissimo je vážná francouzská společnost, která zajišťuje dodávku do vaší země.
zprávy Podívejte se na náš Facebook komunitu
platby CB - MasterCard - zkontrolovat - PayPal - převod
informace
Ostatní služby
copyright Gravissimo © 2007-2019 Všechna práva vyhrazena.